Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi büntetésre számítsak?

Mennyi büntetésre számítsak?

Figyelt kérdés
Behajtani tilos,kivéve autóbusz táblával ellátott útvonalra behajtottam(15személyes busszal,tudom hogy csak menetrendszerintivel lehet)és mentem 2 utcasarkot ahol jobra letudtam fordulni.A sarkon látott a gömb alakú térfigyelő.Mennyi büntetésre számíthatok,és mennyi idő múlva kűldik?

#büntetés #buszsáv #behajtani tilos"kivéve autóbusz"
2018. okt. 22. 16:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy az adott útvonal busz sáv.
2018. okt. 22. 16:39
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
Jaj,egy újabb hipohonder vajon mennyire büntetnek kérdés,úgy hogy egy elmentem egy ki tudja milyen kamera alatt .......majd ráérsz ezen rugózni ha VALÓBAN kapsz valamilyen levelet/büntetést
2018. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
nem kapsz semmi büntetést.
2018. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és a kamera biztosan kikereste a menetrendet, majd automatikusan jelentette az esetet a rendőrségnek, miután kiderült belőle, hogy nem menetrend szerinti busz voltál.
2018. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Budapest belvárosában furgonozok, "mindenhol" megállok, szemrebbenés nélkül fordulok meg ott ahol nekem tetszik egy fárasztó nap után.

A behajtani tilos táblán simán betolatok akkor is ha nem az első hely szabad.

Egy a lényeg: soha senkit ne akadályozzak, ne tartsak fel, elférjen a gyalogos meg a troli is.

Mindenhol kamera van, nem jön csekk amióta Tarlós rokonát 50 rugóra megvágták.

Egy dolog ami fontos: rendőr és közterületes ne lássa a manővert.

Ha ott nem kaptak el nem lesz semmi.


Furgonnal pl. nem lehet úgy végigcsinálni egy napot,hogy mindent szabályosan csinálj.

Bár úgy is le leszek pontozva, jelzem,hogy nem azért teszem, mert törvényen kívülinek érzem magam.Hanem mert van családom,van életem, szeretnék hazaérni mindennap.

Így nem tehetem meg,hogy a KÖKI-től húzom be az árut a Rádayba, mert csak ott tudok szabályosan megállni.

A saját személyautómmal soha sem csinálok ilyeneket.

Nem is vagyok ezekre büszke, de nagyon sokan rettegnek a csekktől.

Teszem hozzá, a közterület felügyelet a kamerákon mindent lát, ha gáz amit csinálsz küldik az "egységet", és a helyszínen kapod a csekket.

Ezt tapasztalatból mondom, eddig csak egyszer kaptak el, valahol igazuk is volt abban az esetben.

Kizárt,hogy ezért csekket kapj.

Remélem megnyugtató, és kielégítő volt a válaszom, sajnálom ha valakit felháborít, és ellenzem,hogy bárki is ezt csinálja, de furgonozzatok végig csak 1-2 napot a belvárosban, úgy hogy nem reggel 6-tól este 8-ig tart a munkaidő.

2018. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!