Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi rutin kell, hogy...

Mennyi rutin kell, hogy tudjak magassarkúban vezetni? Egy hónapos a jogosítványom, majdnem mindennap vezetek 15-20 km országúton és Pesten is.

Figyelt kérdés
Próbálgattam már kis távon ,de nem sikerült, inkább kibújtam és mezítláb vezettem. Biztosabban éreztem a pedálokat.
2010. jún. 24. 17:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jézusom ,ugye ez most csak kamu.
2010. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi kamu?
2010. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

23:49 Ez most nem komoly ugye? :D

Nem közlekednék arra amerre te :) Már bocsi...

2010. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hogy hogy mi kamu?Hát ez a "mennyi rutin kell hogy tudjak magassarkúban vezetni?" hát ez.Adnék én neked ha pont előttem idétlenkednél a magassarkúdba te.
2010. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amíg dolgoztam, én mindig magassarkúban vezettem. Meg kell szokni és ennyi. Mondjuk nem egy hónapos jogosítvánnyal próbálkoztam, eleinte én is mindig vittem cserecipőt. Mezítláb sem biztonságosabb ám!
2010. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Beatrix17 ***** válasza:
Én is magassarkú párti vagyok,de a vezetés fontosabb.Mármint a biztonság!Nekem van bent egy kényelmes,lapos cipőm!Kb2másodperc alatt átveszem.Ennyit megér,hogy ne legyen baj,ha kitörik a sarok,lecsúszik a talpam,vagy valami!Legalább is,nekem ezek a paráim!
2010. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!