Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Balra kanyarodásnál, itt...

Balra kanyarodásnál, itt melyik oldalra kell húzódni?

Figyelt kérdés
[link]
2018. nov. 5. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
A bal oldalra.
2018. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyirányú út, ezért a bal oldaláról kanyarodsz ki balra.
2018. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
"balra bekanyarodás esetében az úttest felezővonala mellé, illetőleg osztottpályás és egyirányú forgalmú úton az úttest bal szélére köteles - az útkereszteződés előtt kellő távolságban - besorolni."
2018. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Akik a bal oldalt írták, bizonyára ismerik ezt az utcát, tehát tudják, hogy egyirányú. Én sosem jártam ott, így a bemutatott kép alapján csak azt mondhattam (volna), hogy maradjon a jobb oldalon és jelezzen balra. "Elmentem" a képernyőmön az utca másik végére, végül megláttam az "Egyirányú út" jelzőtáblát.Ezek után helyesnek találom az első kettő válaszát. Kérdező, bővebb felvilágosítást is adhattál volna!
2018. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Sosem jártam ott, de a Google-t ismerem. Viszont aki lepontozott az a KRESZ-t nem ismeri.
2018. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk a Google felvétele 7 éves, lehetséges, hogy azóta változott a forgalmi rend?
2018. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Lényegében azért kérdeztem mert nem voltam biztos a helyes oldalról való kanyarodást illetően, ehhez a piros lámpához kell érkezni.

[link]

Ez egyébként vizsgaútvonal része nálunk.

2018. nov. 5. 21:00
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha vizsgaútvonal akkor bal feléről kanyarodj de úgy hogy átmész a két vonal között, de a záróvonalra már ne menj rá mert ha kínaivázaedény a vizsgabiztos akkor képes belekötni.
2018. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#4: Akkor te nem tudom mit néztél, mert az utcaképen látható, hogy az elején ott az egyirányú út tábla, a végén pedig a behajtani tilos.
2018. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
#7: Megnéztem mit linkeltél és szerintem értem mi a problémád... Ha teljesen kikormányzod az út végén balra az autót (ahogyan a zöld suzuki is kanyarodik, csak ő jobbra), akkor gyakorlatilag a záróvonalon kell átmenned, mert hülyén van felfestve a sáv. Erre érdemes odafigyelni vizsgán, mert záróvonalon átmész az egyből bukta. Szóval itt az a lényeg, hogy az út bal oldalára húzódj, de tekerd ki balra kormányt az út végén, hanem egyenesen állj meg és derékszögben kanyarodj a megszakított felezővonalat átlépve.
2018. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!