Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha balra kanyarodasnal egy...

Ha balra kanyarodasnal egy olyan savba kanyarodok ami megszünik, akkor megbukok forgalmin?

Figyelt kérdés
Ma bekanyarodtam egy olyan savba ami ra 100 meterre kb megszunt, azonnal szabalyosan savot valtottam. Tükör index stb. Azt mondja oktatom ezert megbuktam. Most ez komoly???

2016. aug. 24. 15:55
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem tudom de mond már meg nekem hogy miért írtad ezt a tini párkapcsolatokhoz a társkeresési problémák kategóriába ?
2016. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A példa kedvéért itt egy hasonló hely:

[link]

Tehát ha itt a külső kanyarodóból teljesen szabályosan a megszűnő külső sávba kanyarodsz, akkor az oktatód szerint megbuksz vizsgán? Az hülye!

2016. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a megszűnő sav volt a legbelső ÉS nem volt olyan, a kanyarodást segítő terelővonal, ami attól eltérő sávba terelt, akkor nincs igaza az oktatódnak.
2016. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a balra kanyarodás szabályai szerint kanyarodtál, akkor biztosan nem bukhatsz meg azért, mert az a sáv megszűnik. Sőt ! Ha kanyarodás közben sávot váltottál és úgy kerültél oda, az másik helyzet.
2016. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Záróvonalat nem lépted át? Kanyarodás közben váltottál sávot? Mert azt sem lehet.
2016. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Véletlenül írtam ki ide, és már nem tudtam korrigálni, amikor rájöttem a hibámra. Nem váltottam sávot, és záróvonalat meg pláne nem léptem át. Igen , aki mutatta itt a példát, hasonló volt a szituáció. Akkor valószínűleg túloz az oktatóm. A héten vizsgázok, szerintem jól ment a vezetés. Csak ezt a szituációt nem tudtam hova tenni.


Köszönöm mindenkinek a válaszát, és bocsi a rossz kategóriáért. :)

2016. aug. 24. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha normális az oktatód, akkor végigjártok minden vizsga útvonalat és figyelmeztet a buktatókra időben!

Én összesen két órát vezettem, nagyrészt a vizsga útvonalakat jártuk be. Megnéztük hol vannak a jobbkezes utcák, hol lehet hibapontokat gyűjteni.

2016. aug. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!