Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti egyet értetek a videóban...

Ti egyet értetek a videóban elhangzottakkal?

Figyelt kérdés

A videó 10 perces és komolyan érdekelne, hogy ti mit szoltok hozzá.

[link]


2018. dec. 20. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó szövege van a kidobónak, de ez az oldal nem reklámozásra van.
2018. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Közhelyeket puffogtat. Jobban járunk, ha mindenki szép lassan megy a havazásban, mert a legtöbb ember egy megcsúszásra nem tudna reagálni. Aztán akkor meg állhat mindenki a dugóban, mert baleset van.
2018. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem azt kell tudomásul venni, hogy nagyon sokan közlekednek, nagyon sok embernek el kell jutni A-ból B-be. Akár tetszik valakinek akár nem. És ebben a sok emberben benne vannak a friss jogsisok, alkalmi autósok, fáradt emberek, idősek, tapasztalatlanok. A videón megnevezett "balf..szok".


Persze jól hangzik, hogy mindenki aki nem Én vagyok az húzzon fel a buszra, de a világ nem így működik. Inkább legyen az ember "beszarva" mint adott esetben halott egy rosszul megválasztott helyzet miatt.


Az tény, hogy nagyon túlterheltek az utak, városok és ez rengeteg fennakadást szül. Azzal is egyet tudok érteni, hogy sokkal mélyebben kellene korlátozni a vezetési alkalmasságot, nem csak korosztályra viszonyítva, hanem alapvetően "professzionálisabb" szintre kellene emelni az oktatást, közlekedési morált. Illetve a kapacitást kellene növelni, átcsoportosítani.


A tanulóvezetős részével egyet tudok érteni. Én visszahoznám azt, hogy fokozatosabban legyen megismerve az autó, legyen elsajátítva az alapvető kezelés, viselkedés és utána induljon el az úton valaki. Sajnos magam is úgy voltam, hogy az alap 30 óra végén még a kuplungkezelés is alig ment, közben meg már a forgalmi helyzetekre kellett reagáljak a vizsgautakon.

2018. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!