Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi idő megtanulni így...

Mennyi idő megtanulni így vezetni mint a videóban? Eddig csak első kerekes autóm volt.

Figyelt kérdés
[link]
2017. aug. 25. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mit szeretnél megtanulni? SZabálytalankodik 10 centinként és közben reménykedik, hogy nem megy ki elé egy kamion mert akkor oda a BMW. Az ilyeneket kéne eltiltani egy életre a vezetéstől.
2017. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenki a szabálytalanságokra válaszol, akinek megmutattam a videót ismerősök, családtagok, mind azt mondta hogy butaság. Itt remélem hogy kapok olyan hasznos választ hogy pl kormány áttételezésre szükség van-e stb mert elég kicsiket szed a kormányból.
2017. aug. 25. 14:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy azt vágod, hogy ez a csávó meghalt?

gondolom nem kell megmondanom miben halt meg :)

2017. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már vagy 2 éve figyelgettem a videóit, úgy vagyok vele hogy a rossz bárkivel megtörténhet, szóval erre ne térjünk ki.
2017. aug. 25. 15:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hihetetlen véletlen, hogy gyorshajtásban belementek egy fába amibe belehalt.

Azta mekkora véletlen, kb 1 az 1 millióhoz volt az esélye


na ne röhögtess már :DDDD

az ilyen ember megérdemli a halált mert másokat sodor veszélybe...

az ilyen embernek 3 helyen kell lennie:

vagy börtönben vagy tolószékben vagy a föld alatt, hogy ne másokat öljön meg! PONT

2017. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne akard ezt eltanulni... ez az ember több ezer màsik ember életét veszélyeztette azért, hogy híres lehessen. Nem érdekelte, hogy a másik autóban kisgyerek, törékeny öregember vagy háromgyerekes családapa ült, ő ment mint egy barom és a sebessége miatt csak a forgandó szerencsén múlt, hogy nem fordult elé senki. Hagyjuk már azt, hogy ezt meg akarja valaki is tanulni. Legyünk már ennyire felelősek egymás iránt.
2017. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Giorgi Tevzadze?

Amit a többi autó között, a forgalomban csinál, az tényleg bunkóság - ez vitán felül áll.


Magát a csúsztatásokat az íveken? Megfelelően erős, hátsókerekes autóval pár délután alatt ki lehet gyakorolni, hogy meg tudd indítani és valamennyire irányítani is. De lehetőleg olyan helyen, ahol se árok, se szalagkorlát, se forgalom (gyk. versenypálya, lezárt megfelelő méretű betonplacc, ilyenek), mert egyszer-kétszer meg fog forogni az az autó.

2017. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Először annak akarok utána járni, hogy mit kell megcsinálni majd az új autón váltó/kormány áttételezése, meg még kitudja mi kell hozzá, utána pedig a csúsztatást is elkezdem, de első körben ez a tömött forgalmas araszolás érdekelne.
2017. aug. 25. 18:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Megnéztem pár videót, nincs azon a kormányáttételen változtatva így ránézésre semmi. M5-ös, kézi váltóval.


Ahhoz, amit a forgalomban csinál az is kell, hogy erre a többi közlekedő fel legyen készülve és valamennyire tolerálja. Megnézel egy moszkvai vagy bármely szovjet utódállamban felvett videót, nagyon látszik az, hogy arrafelé érvényesül az erősebb kutya b* elve. Errefelé beszorulnál hamar két autó közé.

Nem szeretem az önkéntes rendőrködést, de ilyen szituban, városon belül azért én is annyit helyezkednék, hogy ne férj be, le kelljen lassítanod a forgalom tempójára.

2017. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!