Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi történt volna pontosan, ha...

Mi történt volna pontosan, ha durrdefektet kap itt az autós a videóban 200nál? Érdekel pontosan mit láttunk volna!


2014. jan. 9. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engem az jobban érdekel, hogy én mit csinálok pontosan, ha 100-nál durrdefektet kapok…
2014. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt amit ők csak fele ennyi sebességnél! xD
2014. jan. 9. 22:30
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Engem ha érdekelne, az érdekelne hogy aki vezeti, annak mikor veszik el a jogsiját.

(sajnos a gyorshajtók miatt vannak a sok balesetek....)

2014. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez a felvétel több mint 5 v 6 éves, és azóta már eltelt x év amíg felelősségre vonás lehetséges.
2014. jan. 9. 22:34
 5/13 anonim ***** válasza:

Pillanatok alatt vagy levágódna az útról.

Amúgy nem tudom mért van mindenki oda ettől a videótól. Itt Németországban ez a tempó megszokott, ott 130-al jóformán letolnának az útról, szóval nem olyan extrém ez a 200-230, persze az ahogy ezek csinálják hagy maga után kivetnivalót, nem is kicsit.

Másrészt meg szerintem MO-n mások is csinálják ezt, csak nem veszik videóra. Másrészt innen is gratulálok a törvényhozóknak... Bizonyíték minden egy helyen, de azért hagyják " futni " mert elévült.

2014. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Itt azt írják, kihallgatták őket:

[link]

2014. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Pl

http://www.youtube.com/watch?v=zeeUUbavq4M


Amúgy a lényeg hogy ha első kerék szállt volna el akkor irányíthatatlanul elszállt volna (mondjuk a hátsó sem szerencsés)

2014. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

Ezt a felvételt nem is tudom mikor láttam először. Hát nem mostanában az biztos.


De beszarás, hogy pár napja mindenki ezen lovagol, amikor tényleg nem mostani. Rádióban mondják a Juventus-on, TV-ben, neten írnak róla. Elképesztő. Hogy örülhet a 3 kölyök, biztos röhögnek. Bár jól teszik. Jól tették, jó mulatság az ilyesmi. Max én nem töltöttem volna fel sehova. Fel nem fogom mi a frásznak csinálták. Jobb ha az ember nem lát ilyet, mert csak ötleteket adnak az ilyen videók néhány embernek.

2014. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"(sajnos a gyorshajtók miatt vannak a sok balesetek....)"

Tavaly kiderül, amikor jobban belebújtak a KSH statisztikáiba, hogy nem a gyorshajtás a legfőbb okozója a baleseteknek itthon. Ezt csak a rendőrsé és a kormány kommunikálja így, hogy mehessen a trafi biznisz.

2014. jan. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, hülyeséget írsz. Mind a gyorshajtás, mind az elsőbbségadás elmulasztása a balesetek kb. 25-25 százalékát okozza. Ezért teljesen jogos elvárás a gyorshajtás visszaszorítása.


A linkelt videón szereplő idióta gyakorlatilag minden lehetséges szabályt megszegett. Kár védeni, az ilyen alkalmatlan a vezetésre, hiába vannak adott esetben jó vezetéstechnikai képességei, ha képtelen a kockázatok reális felmérésére.

2014. jan. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!