Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szoktam vezetni autót és az a...

Szoktam vezetni autót és az a baj sose megyek a táblán lévő max sebességgel (50 helyett 30,90 helyett inkább 50-55) de emiatt miért utál engem a többi autós? Néha dudálnak is vagy közel jönnek mögöttem villognak. Lány vagyok

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 22:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
71%

"zért megyek így mert így hármasban tudok menni és ha már sokat kell váltani a visszaváltás már nehezebb mert mellette sokra kell figyelni és ha idegen helyre megyek ez nehéz. Ötödik sebességben még soha nem mentem negyediket kétszer használtam eddig."


SZóval te nem használsz csak 3 sebességet.

És a 4-et is mellőzöd. Lakott területen kívül 50-nel 3. sebességben mész???


Akkor légyszi ugyanígy közlekedj lakott területen belül is!


Köszi!


Amúgy hogy sikerül elindulni, és 3.-ig felváltani????

2019. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem kamu a kérdés mert sok ilyennel találkozok mint a kérdező. Az ilyen közlekedés ön és közveszélyes.
2019. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
90%
Kedves kérdező! Te inkább vezess háztartást.
2019. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!