Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit jelent a jobbkéz szabály?...

Mit jelent a jobbkéz szabály? Valaki érthetően írja már meg

Figyelt kérdés

2019. febr. 11. 22:29
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
94%
Egyenrangú útkereszteződésben a neked jobbról érkezőnek elsőbbséget kell adj!Ha valaki a bal kezed felől van értelem szerűen neked van elsőbbséged!
2019. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
94%
Egyenrangú útkereszteződésben annak van elsőbbsége, aki a jobbkezed felől érkezik.
2019. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a válaszok miért vannak lepontozva, minek olvassa el olyan a kérdést, aki nem ismeri a KRESZ-t. Talán annyi hiányzik, de az meg elég egyértelmű, hogy keresztezniük kell egymás útját.
2019. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 jani273 válasza:
66%

Azert kerdi, mert nem tudja. Mindegy van jogsija vagy nincs. Az ember ugy tanul ha kerdez. Aztan rengeteg mindent tudo van magyarorszagon aki mar mindent tud. Azok tanithatalanok, mert a mindent tudot nem lehet tanitani mivel mar mindent tud. Tehat magyarul bunkonak is hivjak mert tanithatatlan. Mindent tud.

Tehat jo keres volt. Einstein is az mondta hogy hulye kerdes nincs. Minden kerdes jo mert ugy tanul az ember ha kerdez. Kapish??

2019. febr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves négyes. A megfogalmazásod bámulatos volt, komolyan mondom, legutóbb ennyire túlragozni egy állítást a filozófia előadáson hallottam. Másodszor pedig, nem hiszem, hogy itt bárki említette volna, hogy ugyan ezt miért kérdezi az illető. Ahogy az sem rémlik, hogy az egyes válaszoló, vagy éppen jómagam (a kettes vagyok) mindent tudó lenne. Szimplán leírtuk, mert mi ezt már tudtuk, de nem voltunk degradálóak, ahogy a hármas sem.

De köszönjük a kommentedet, nagyon hasznos volt. (Remélem, hogy a szarkazmus fogalmával tisztában vagy, mert én mindent tudóként nagyon vágom a dolgot)

2019. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most kezdem a KRESZ-et és az oktató túl magyarázza de Köszönöm már értem
2019. márc. 2. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!