Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ma átmentem egy VÉDA alatt...

Ma átmentem egy VÉDA alatt úgy hogy nem voltam bekötve. Magamat se értem, naponta járok arra munkába menet. Kapok csekket szerintetek? Nem hajtottam gyorsan.

Figyelt kérdés

2019. márc. 5. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem lesz semmi, még a sebességet csak-csak méri.. másra nem jó.
2019. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Valoszinupeg nem. Ezzel csak ijesztegetnek, hogy ovet is nez, legalabbis egyenlore.
2019. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Szinte biztos hogy nem. Úgy harangozták be a rendszert, hogy szinte minden szabálysértést detektálni tud, aztán a nagy fenét van ez így. Nagyon sokszor tévesen ítélt a rendszer (pl. aki tenyerével támasztja a fejét vezetés közben az a rendszer szerint biztos hogy telefonál), így a legtöbb funkciót le is tiltották bennük. Talán sebességmérésre még alkalmasak (az a pár tucat működő eszköz az országban, ami nincs kikapcsolva és nem romlott még el).
2019. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%

Valóban, nem. Azt javaslom, hogy ha már rossz a rendszer kicseszésből kössük be az övet, ne telefonozzunk, és ne hajtsunk állat módjára. :) én ezt teszem, folyton kiröhögöm a traffit " hehe ". :D


Ja és a követési távolság, az is fontos.

2019. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Még nem fordult elő és ezért dillemmáztam. :D Majd jelzem ha mégis. 🤦‍♀️😂 Csak régi posztokat láttam erről és ezért gondoltam azért megkérdezem,hátha “fejlődött” a rendszer.
2019. márc. 5. 21:34
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Bárcsak kapnál. Hátha megtanulnád, hogy nem dísznek van ott az öv.
2019. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2019. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egészségügyi okok miatt nem csatolom be az övet, szerintem ezerszer haladtam már el így VÉDA alatt. Egyszer sem jött csekk.
2019. márc. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem. Hülyités az egész.
2019. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
#8: Mi az az egészségügyi ok a kényelmetlenségen kívül (mondjuk még mindig kevésbé kényelmetlen, mint a tolószék)? Még terhes nőnek is be kell kapcsolnia a tévhitekkel ellentétben
2019. márc. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!