Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az evidens, hogy egy 100-200...

Az evidens, hogy egy 100-200 ezres autóban csak valami idióta ülhet?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen, teljesen szalonállapotú autóm, 1 darab rozsda nincs rajta, műszakin a fékek 5%-nál jobban nem tértek el..

Ehhez képest mehetek akármennyivel az utakon, városban, országúton, mindig van valaki a sggemben bal oldalt rámmászva, csak úgy.

Van még 1 autó a családban, annál ez bőven nincs így.

Azt is megfigyeltem, rendszerint nem férfiak, hanem nők, valami pár éves szobaterepjáróval művelik ezt rendszeresen, akiknek gondolom lövésük nincs az autók típusáról, teljesítményéről, stb. csak azt látja, hogy régi.

Tényleg ha az ember nyugalomban akar elérni valahova, normál, modern megjelenésű autót kell vegyen magának?

(nem, nem úgy vezetek hogy folyamatosan a visszapillantót nézem, de volt már olyan, hogy jóideje jeleztem a balra fordulást, besoroltam, majd megtolt hátulról a jobb oldali hátsó lökhárítónál, aztán elhúzott..)

Illetve van, hogy városban néha 60-70-nel megyek, országúton 100-110. Nem szoktam tötymörögni, próbálom felvenni a forgalom ritmusát.


2019. ápr. 13. 03:55
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Nem az árán múlik, hanem hogy BMW, vagy sem.
2019. ápr. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
20%
Hat kb ahogy az elso irja. Nekem sok ismerosnek baratnak es rokonnak van bejjemvejj de az tenyleg mas, viszont a bmw-t autonak sem neveznem mert mindig beszarik valami es tobb szaz a javittatas
2019. ápr. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Nincs ebben semmi furcsa, vagy érthetetlen...az emberek, amióta kettő van belőlük, megkülönböztik egymást..

Régen az erőfölény, ezáltal több előny, újabban a minél több pénz, mostanában az óriási ház, hatalmas autókkal...ezek jelzik, hogy a tulaj több, mint a többi halandó.

Tudok olyanról, aki a csóróságát úgy próbálja leplezni, hogy az egyetlen értékével villog, ami egy böszmenagy bmw...erre költi minden jövedelmét, idejét...viszont cserébe úgy hiszi, ő a menő...


...és ez neki mindent megér..


(még annyit, hogy számtalan ember nem hivalkodik, csak csendben vesz egy villát spanyolban, floridában, ahol még yachtja is van...itthon meg szerényen él, régi mercije van, régi házban lakik..)

2019. ápr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 18 éves, 350,000 km-t futott öreg Volvóval járok. Az autó szép, hibátlan, karban van tartva, ha van rajta sérülés, kijavíttatom. Ráadásul ez csak 1,6-os motorral van szerelve, ezért lomha, nyugdíjas.


Néha valóban van egy-két agresszív állat, azokat elengedem szó nélkül. Menjen. Elég gyorsan vezetek, de nem rángatom az autót. Nem gyorsítgatok feleslegesen, nem fékezgetek és nem rángatom a kormányt. Igyekszem jól helyezkedni, ennyi a titok.


Egy ideje már nem foglalkozom versengő típusú autóstársainkkal. Elengedem őket, menjen. Érezze magát faxa gyereknek. Németországban, ahol dolgozom, még kocsim sincs. Metróval, busszal járok. Egyedül ha ikeából kell valami, vagy dugó van, ülök taxiba.


Neked is hasonlót javaslok: engedd el. Menjen. Jó utat nekik.

2019. ápr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olcsó autókban többnyire csórók ülnek. Nem mindenki örökölt, vagy szopott elég fallszot ahhoz, hogy a minimálbérnél többet kapjon. Főleg Borsodban. Ott aztán olcsó autóval az jár, aki autózni akar.
2019. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!