Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nyugtassatok meg, ugye más is...

Nyugtassatok meg, ugye más is járt már így nem csak én?

Figyelt kérdés
Éppen egy egyívű megfordulásba kezdem bele, mikor elém lépett egy macska, és hát nem akartam lelkifurdalást amiatt, hogy elgázolom, de emiatt viszont belementem a bal első kerékkel az árokba, félig az oldalára borult a kocsi olyannyira, hogy kötéllel kellett kihúzni. Nem lett semmi baja sem nekem, sem a kocsinak.
2019. ápr. 14. 13:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Valljuk be elég béna és veszélyes manőver lehetett. Egyrészt kanyarodásnál alapból kis sebességgel mész, azonnal meg lehet állni, másrészt nem borítjuk árokba az autót egy macska miatt és kerüljük a hirtelen manővereket mert ez lesz a vége.
2019. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
Bal első kerékkel hogy, amikor az végig az út fele van? Vagy bal oldalról fordultál? Tudsz egyáltalán vezetni?
2019. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom ez megint egy trollkérdés és mindenki le lesz pontozva, aki észrevette, hogy a bal kerékkel ment árokba.
2019. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
Ahhoz hogy ilyen megtörténjen,igen csak csődöt kell mondjon az ember ítélőképessége.Megfordulásnál 15-el se mehettél,akkor meg szinte biztosan lefékezel előtte hacsak nem egy méterrel előtted ugrott eléd.Mégha egy őz lett volna,azt mondom oké de egy macska miatt árolba hajtani elég szélsőséges
2019. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem nyugtatlak meg. Nem jártam még így és egyik ismerősöm sem. Ez egy nagyon ritka eset.
2019. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi lett volna ha 2macska van, felborulsz vagy vissza adod a jogsid??
2019. ápr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!