Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ebben mi a jó és ki szórakozik...

Ebben mi a jó és ki szórakozik ezzel?

Figyelt kérdés

Először azt hittem, hogy kifogtam az úton egy mazsolát, aki még nem mer vezetni, azért cammog előttem 50-60-nal 90 helyett. Aztán egyre gyakrabban futottam bele, és kiderült, hogy sokan mások is.

Direkt lassan megy, a főúton, amikor ki lehetne előzni, akkor kimegy középre, ha kocsisor jön szemből, akkor direkt lassít, váratlanul befékez, stb.

Ennek mi értelme? Volt, hogy majdnem elkéstem ügyvédtől is, három hete vártunk, hogy bejussunk, mert ott mazsolázok előttünk, és 20 perc helyett 35 volt az út.

A mai nap volt az utolsó csepp. Előttünk mazsolázik a 30 millás Audi, utánunk kamion a se.ggünkben. Elhagytuk a település vége táblát, a kamion már gyorsít, ez meg 40-ről padlófék előttünk. Épp meg tudott állni a kamion. Hátul meg ott ül a 3 gyerekem.

Mi ebben az élvezet? Miért jó, hogy 20-50 autóst tart fel, vészhelyzetet okoz? Nem beszelve arról, hogy hányan ugranak bele veszélyes előzésbe.


Ezt miért nem büntetik?



#vezetés #mazsola #Közúti idióta #mit élvez ebben
2019. ápr. 29. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Ha a nyílt országúton padlófékezik valaki a semmire, az tényleg nagy kérdés, hogy miért vezet, és hogyan kapott jogosítványt.


Szerencsére ilyenekbe én nem futok bele, bár tény, hogy vannak lassú sofőrök, de eddig mindig hagyták magukat megelőzni. :)

2019. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Biztos kezdők még, alig valami rutinnal.
2019. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
83%
Szerintem legközelebb nézd meg a rendszámát és nyomd fel a rendőrségen. És hogy muért csinálja? Mert pénze van de esze nincs, és azt hiszi, hogy mindent megtehet.
2019. ápr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem az, amiről cikkeztek régebben, hogy rendőrök rávesznek, hogy szabálytalankodj és utána megbüntetnek?
2019. ápr. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem rendőr, és nem vesz rá gyorshajtásra. Pont hogy direkt tököl az ember előtt. Mindent megtesz, ne tudd megelőzni.

Én is voltam mazsola, volt hogy 80-nal mertem menni egy-egy szakaszon, de mindig lehúzódtam, hogy aki tud előzni, hagy menjen.

Nem hiszem, hogy én vagyok béna, mert hivatásos tűzoltó a barátunk, és nagyon durván jól vezet. (Naná, városban százzal, akkora kocsival gyakorol.) De őt is beszopatták ezzel.

Este mondjuk vissza lehet szívatni, mert kapcsolok refit. Akkor hirtelen megtanul vezetni.

2019. ápr. 30. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!