Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Használtok menetrögzítő kamerát?

Használtok menetrögzítő kamerát?

Figyelt kérdés
Milyet? Elégedett vagy vele?
2019. jún. 12. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem, de jól jönne.

A youtubeon vannak tesztek róla.

A lényeg, hogy full HD legyen szerintem, vagyis a rendszáma látszódjon a másik kocsinak

2019. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem használok, mert nem érdekel.
2019. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Évek óta használom, full HD-s, a szivargyútjóba csatlakoztatva automatikusan indul és megáll. Sajnos egy alkalommal szükség volt rá, elmentettem azt a részt és a rendőrség láthatta, hogy ki volt a károkozó.
2019. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3: És tudtak vele valamit kezdeni?

Én is használok már egy ideje. Egy sima akciókamera, sebességet sem mér, meg semmit sem. Csak egy dátum vízjel van a rögzített képen. Egyszer jött jól, mikor egy parkolóban nekitolattak elég durván az autómnak. A lámpa is betört, leszakadt a lökhárító is félig. A rendőrségre is eljuttattam a felvételt, de azt mondták hogy még eljárást sem tudnak indítani ellene, mert nem látszik hogy ki vezette az autót, az mindegy hogy tökéletesen látszódott rajta a rendszám. De a biztosítónál meg jól jött, mert ott legalább figyelembe vették hogy nem én voltam a hibás.

2019. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

Igen, a sisakom elejére van rögzítve, és nemrég pont jól jött, amikor az álló kocsisorok között előresoroltam és rámnyitották az ajtót. Rendőrök elkérték a felvételt.

Egy Gitup Git2-est használok, az árához (4 éve volt 26k) képest nagyon jó minőségben rögzít.

2019. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Egy ócska Samsung mobilt használok erre a célra az AutoGuard nevű programmal és nincs gondom vele.
2019. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az mondjuk érdekelne, mi lepontoznivaló volt a válaszomban - ez nem a Reddit, gyerekek ;)
2019. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!