Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Közlekedésbiztonság

A kérdés

Használtok menetrögzítő kamerát?

Milyet? Elégedett vagy vele?

jún. 12. 13:26  Privát üzenet  

A válaszok

Nem, de jól jönne.

A youtubeon vannak tesztek róla.

A lényeg, hogy full HD legyen szerintem, vagyis a rendszáma látszódjon a másik kocsinak

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jún. 12. 13:31 Privát üzenet
Nem használok, mert nem érdekel.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jún. 12. 13:39 Privát üzenet
Évek óta használom, full HD-s, a szivargyútjóba csatlakoztatva automatikusan indul és megáll. Sajnos egy alkalommal szükség volt rá, elmentettem azt a részt és a rendőrség láthatta, hogy ki volt a károkozó.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jún. 12. 13:44 Privát üzenet

#3: És tudtak vele valamit kezdeni?

Én is használok már egy ideje. Egy sima akciókamera, sebességet sem mér, meg semmit sem. Csak egy dátum vízjel van a rögzített képen. Egyszer jött jól, mikor egy parkolóban nekitolattak elég durván az autómnak. A lámpa is betört, leszakadt a lökhárító is félig. A rendőrségre is eljuttattam a felvételt, de azt mondták hogy még eljárást sem tudnak indítani ellene, mert nem látszik hogy ki vezette az autót, az mindegy hogy tökéletesen látszódott rajta a rendszám. De a biztosítónál meg jól jött, mert ott legalább figyelembe vették hogy nem én voltam a hibás.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jún. 12. 16:32 Privát üzenet

Igen, a sisakom elejére van rögzítve, és nemrég pont jól jött, amikor az álló kocsisorok között előresoroltam és rámnyitották az ajtót. Rendőrök elkérték a felvételt.

Egy Gitup Git2-est használok, az árához (4 éve volt 26k) képest nagyon jó minőségben rögzít.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jún. 12. 16:44 Privát üzenet
Egy ócska Samsung mobilt használok erre a célra az AutoGuard nevű programmal és nincs gondom vele.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jún. 12. 17:41 Privát üzenet
Az mondjuk érdekelne, mi lepontoznivaló volt a válaszomban - ez nem a Reddit, gyerekek ;)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jún. 13. 16:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magyarországon lehet menetrögzítő kamerát használni? Feltételei?
Miért tiltják egyes országokban a menetrögzítő kamera használatát?
Autós menetrögzítő kamera HD DVR, a kihajthatós kijelzős, felszerelhető-e motorkerékpár kormányára, így sajnos fejtetőn lesz a kamera, vagy lehet a felvételen állítani?
ROMÁNIÁBAN és DÉLI ORSZÁGOKBAN mi a helyzet az autós menetrögzítő kamera használatával?
Járműben menetrögzítő kamera használata Külföldön. Van valakinek Infója, tapasztalata róla Elsősorban keleti és déli szomszédolnál hogy vélekednek az Egyenruhások, Illetékes szervek?
Milyen menetrögzítő kamerát ajánlanátok?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Közlekedésbiztonság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!