Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Éjjel indulok Romániából...

Éjjel indulok Romániából Németországba repülővel és magyar személyit használok. Megállíthatnak?

Figyelt kérdés
Román/Magyar állampolgár vagyok és magyar személyivel akarok Németbe utazni. Lehet megállíthatnak mivel kiskorú(16 éves) vagyok? Lehet a román törvényeket nézik és nem engednek tovább vagy átengednek? Nagyon fontos!
2019. jún. 17. 11:53
 1/3 anonim válasza:
Ha jól tudom 18 év alatt szülővel kell átlépni a határt s mindegy honnan hova méssz. Ha ott lesz egy szülőd is megállíthatnak, ellenőriznek és mehetsz tovább.
2019. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a papírjaid pont jók, mert uniós ország mindegyik. Ha beszélsz románul is, akkor nem akadékoskodnak. mindenesetre legyen a reptéren valaki a szüleid/nagyszüleid közül.


Egy próbát megér. Szemed sem rebbenjen, ne izzadj, ne lássák, hogy izgulsz. És főleg ne szólalj meg, csak ha kérdeznek.

2019. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fognak megállítani
2019. jún. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!