Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen ruhát ajánlotok németor...

Milyen ruhát ajánlotok németorszagból hazahozni egy motort, ha vonattal megyek ki?

Figyelt kérdés
Bukó, kesztyű alap, de nem akarok úgy kimenni mint egy teve. Esetleg csizmán még gondolkodok,van kordura nadrág protektorral, de akkor már úgy megyek ki mint egy eltévedt űrhajós...

#motoros ruházat #motor import #németországi motorozás.
2019. jún. 23. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Egy hátizsákba bepakolsz rendes motoros ruhát, és normál öltezetben utazol ki.

Ott átveszed a motoros ruhát, és a civilt teszed a hátizsákba.

Ilyen hosszú útra mindenképpen rendes védöruha kell, mert egy esetleges balesetnél rengeteget számít.

Az meg szerintem teljesen alap, hogy vonaton az idöjárásnak megfelelö farmer-póló-esetleg pulóver-cipö szerelésben mégy!

2019. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp magad akarod saját lábon hazahozni?

A minap Németországban találkoztam egy magyar fickóval aki megrendelésre szállít motorokat furgonnal egyik helyről a másikra egész Európában. Talán egy ilyen szolgáltatás jóval olcsóbb és biztonságosabb lenne. Ráadásul a srác ért is a motorokhoz, meg tudja nézni és szól, ha gond van az áruval.

Nem tudom az elérhetőségét, de ilyesmivel többen is foglalkoznak, rá lehet keresni az interneten.

2019. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem találtam csak olyat ahol 1km 1 euró ! Súlyos. Így oldottam meg és már le van minden fixálva.. igen, rizikós.
2019. jún. 23. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 11:18


1: 100%,hogy nem olcsóbb, mintha magad intéznéd


2: honnan tudod, hogy nem baxnak àt?

2019. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csaknem basz át egy német tűzoltó gyerek Düsseldorfban. Amúgy nem tudom...
2019. jún. 23. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!