Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Összesen mennyi kimenni és...

Peti971012 kérdése:

Összesen mennyi kimenni és hazahozni egy autót Németországból?

Figyelt kérdés
Van egy Audi A4 kombi 1.9-es dízel motorral és kíváncsi vagyok hogy regadóval meg mindennel együtt mennyiből állna meg itthon.
2014. szept. 2. 15:27
 1/5 Trafó1 ***** válasza:

kimenni visszajönni+utánfutó kb 60000 ft regadó meg a kocsitól függ, milyen idős, milyen besorolású a motorja stb.

(euro hányas)

2014. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a terv hogy saját lábán jönne haza P rendszámmal.

Ilyen kalkulátort hol tudok találni?

2014. szept. 2. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:

P rendszámot hagyjad...

Kimész egy autóval, abba kell üzemanyag. Ott megvszed az autót, kb 100 euróból kijön az ideiglenes rendszám. De ott is kell aludj, utána két autóval is haza kell gyere. Minimum 500 euró de inkább 600.

2014. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és ez csak maga az utazás.
2014. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem én hogy ott kell aludni. Ezzel számoltam is. P rendszám meg egy banános kartonnal van úgyhogy az a legkézenfekvőbb.
2014. szept. 2. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!