Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Ticoban életveszélyes...

Daewoo Ticoban életveszélyes közlekedni 3 kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 08:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Ha teheted válassz nagyobb autót és a nagyobb autót ne úgy válaszd hogy egy 15 éves 5x összetákolt autó legyen, csak azért mert erre van pénz.
2011. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Az, de nem a kisgyerekek miatt azok nem bedolyásollyák egy autómobil biztomságát
2011. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
0%

igen, ÉLETVESZÉLYES!!!! Hogy képzeled, hogy a gyerekedet beülteted hetes BMW-nél kisebb verdába???? ki vagy te, hogy képzeled, hogy nem BMW-vel jársz?????


Hidd el nekem, itt a gyakori kérdéseken a 12 éves hülyegyerekeknek, meg a nyomortelep alján élő gyesen lévő anyukák írásaiból úgyis ez fog kiderülni, ugyanis általában ezek írnak ilyeneket.

2011. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

73%-os ha nem érted mit kérdez akkor felesleges erőltetned a buta véleményed. Végre valaki aki erre is figyel, erre te leoltod, ne legyél már ostoba csak azért mert nem érted az autók lelkivilágát.


Egy 7-es bmw nem csak azért drága mert 200-al tud menni. Van ott még jópár szempont ami nőveli az árat, többek között a biztonság.

Egy balesetet elszenvedni egy ticoban vagy egy nagy dög bmw-ben nem ugyanaz. A Ticoban a menekülési tér meg sem közeliti egy nagy autóét, mosthatják az agyad reklámokkal te pedig ezt kajálhatod, hogy a ticoban milyen merevitők és biztonsági megoldások vannak, csodák nincsenek. A bmw-ben is van, csak 5x ennyi , mindez megfejelve 2 tonnával.


Szerinted baleset estén melyik autóból szállnál ki nagyobb sanszal gond nélkül?


Ez nem azt jelenti hogy mindenki adja el a lakását és rohanjon 7-es bmw-t venni, csak annyit hogy a daewoo tico szélsőségesen kicsi. Mig melóba járkálsz egy szál magad, te dolgod, de ha 3 pici ül mögötted azért ezt érdemes újraértékelned.

2011. aug. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Bezzeg régen Trabantba sose vittek gyereket mi :) Nem életveszély a Tico se, de veszélyesebb mint egy nagyobb, komolyabb autó. De igazából a villamos megállóban is veszély van, oda is rohant már fel kocsi...
2011. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

"Bezzeg régen Trabantba sose vittek gyereket mi"


Hát persze, ezek tök jópofa vélemények és igazán jól hangzanak, annyira egyszerüek. Vannak akik az egyszerü véleményekkel tudnak azonosulni.


Trabant elött meg fiáker volt, csak azt az apróságot ne felejtsd el hogy a fiákerek mellett nem rohangáltak 150-el 2,5 tonnás mercedesek.

Azért megnézném az arcodat amikor szállsz ki egy trabantból egy frontális ütközés után. Nem, viszavonom, nem nézném meg, ne történjen ilyen senkivel.


Ha van rá lehetőség ne tico-t, gyerekek mellé semmiképp. Értem én hogy jópofa, meg könnyü vele parkolni, meg szép gömbölyü és a nőknek ez tetszik. De mindennek meg van az ára, itt az olcsóságnak és a jópofaságnak a biztonság hiánya.

2011. aug. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Örököltem, friss jogsis vagyok és nagyon féltem magunkat. Van egy nagyobb kocsink is, de azzal Apa jár messze melózni, neki sem lenne jó ha ottmaradna, szóval szerintem is le kéne cserélni a Tico-t...olyan rossz kormányozni is...

És valóban a 200-zal rohangáló másik autóstól tartok, nem maga a tico a rossz, a többi túl jó:-(

2011. aug. 18. 10:36
 8/32 anonim ***** válasza:
Nem,nem életveszély. Jobban mondva minden autóval az. De hát azért nem ebből kell kiindulni. Ha teheted, próbáld meg azért nagyobb csomagtartóval rendelkező autóra cserélni a ticot. Persze tanulni nem rossz,de én a gyerekeket félteném hátul. Alapból nem szeretem a kis autókat,úttartás, kormányozhatóság, fékezhetőség,kanyarstabilitás,de persze ez az én véleményem. De abban azért egyet értek az előttem szólókkal, hogy biztonságosabb egy nagy autóval utazni, a kényelem meg persze magáért beszél...sok sikert(egy Volvós)
2011. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Mit értesz életveszély alatt?

Minden kocsi életveszélyes, ha 1mp-re nem figyelsz vagy 1cm-el eltéveszted a kormányt már kész is a baj.

Én nem rajongok a Tico-ért de ha az van akkor azt használjátok, nem érdemes eladni és venni valami mást (többe kerülne a sok papírmunka mint amennyit a kocsi ér)

Nekünk volt régi Daciánk, kispolszkink, 10 évig Swiftünk és még mindig élünk sőt még nem is volt balesetünk soha.

2011. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

"Nekünk volt régi Daciánk, kispolszkink, 10 évig Swiftünk és még mindig élünk sőt még nem is volt balesetünk soha."


Te ezek szerint nem érted miről van szó. Ezek az autót szarrátörni veszik, nem vezetni, mert a vezetéshez már picit tudni is kell. Nem érted, hogy ők már azzal az életüket veszélyeztetik, ha a parkolóban hozzáérnek egy suzukihoz, ticohoz, kispolszkihoz... félnek, hogy elkapnak valami fertőzést, pl összesuzukizzák a kezüket, stb... mindt mondtam, itt a gyakorikérdéseken ez a mentalitás. Ott akadtam fenn, amikor a 12 éves kissrác szarozta le a daewoo lajost, mert anyunak az van, de apu nem ül bele, mert az csak egy dévó, apunak meg mercedesze van. innentől nem érdemes logikát keresni némely választban...

2011. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!