Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hol lehet feltölteni szabályta...

Syeka kérdése:

Hol lehet feltölteni szabálytalan autósokról készült videót?

Figyelt kérdés
2019. jún. 28. 07:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
31%

Ha kemény vagy, rendszámosan töltsd fel.

Az illető ügyvédje már dörzsöli is a markát!

2019. jún. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
30%
Dugd fel a seggedbe. Gyoker.
2019. jún. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%

Elvileg az ilyen videókat - rendszámmal együtt - külön tiltják, mivel ha valaki bejelentést tesz a szabálytalanságról, és megbüntetik az autóst, akkor a rendszám érintettel kapcsolatba hozható adattá válik, meg adott esetben lejárató is lehet.


Amúgy YT-ra mehet, vannak is asszem ilyen videók.

Persze kérdés, hogy mit takar a szabálytalanság? Gyorshajtás? Tilosban parkolás? Piroson áthajtás?

2019. jún. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 D. Brasco ***** válasza:
50%
Csak nem önkéntes rendörnek tetszik lenni?!?!
2019. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

Mint már volt rá példa, a feltöltött videó alapján elővették a versenyzőt..aztán csodálkozott a feltöltő, hogy beperelték.


de a legjobb a jutub...ott láthatsz példákat a feltöltésre.

2019. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
19%

Hihetetlen vagy, valaki megtisztel azzal, hogy leszorít, veszélyeztet és így akarod meghálálni? Én tegnap örültem, hogy az amúgy szánalmas jelentéktelen életemet veszélyeztette egy elöző autós, én is használok szánalmas undorító kamerát


(egyébként ha történik valami törlöm, szeretnék szívni a biztosítóval meg a pénzes emberek ügyvédével, hogy pl. ha látom, nekem van elsőbbságem és nem áll meg az amúgy nagyon gazdag ember mivel egy tábla ne oktassa ki -nyílván- akkor én miért nem álltam meg én, szeretném magam szivatni)


Legszívesebben az összes világon elérhető záróvonalát és sebességkorlátozó, előzni tilos szabályát megszegném, nekem ez a meggyöződésem, ne folyásoljál befele mert önérzetes vok, meg egyéniség is, a másik a hibás ha felveszi.


Oké-oké, nyugi, nem vagyok retardált annyira (khmm pár elöttem szóló ám).. rendazámot takard ki, aztán mehet a vidi. :)


Én is ma teszek fel egyet.

2019. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
35%
Spicliknek tudod hol a helye. :D
2019. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
49%
Vicces hogy ilyenkor hirtelen mindenki a szabálytalankodót védi.
2019. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
59%
A szabálytalankodókat megfogni a rendőrök dolga, nem az önjelölt igazsághuszároknak.
2019. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%
Ha kitakarod a rendszámot és az érintett sofőrt és utasait (amennyibe felismerhetőek), akkor Youtubera simán feltöltheted a videót. Elvégre a célod ezzel a videóval a szabálytalanság bemutatása, nem pedig a lejáratás, hiszen akkor a rendőrségre mennél a felvétellel?
2019. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!