Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Zónázó vonatokon kamu bringa...

Zónázó vonatokon kamu bringa tárolók valójában ülések. Miért nem szerelik le ezeket, hogy valóban kerékpár tárolóként lehessen használni?

Figyelt kérdés
Hol lehet erre petíciót indítani?

#kerékpár #MÁV #csakAzértSemAdomÁtAHelyemetMagyar
2019. júl. 31. 07:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%

#10

Többedszerre olvasom el az előző válaszokat, de még mindig látok köztük olyat, ami szerint jó így. Miért lennék én az egyetlen?

Ahol én járok, ott folyamatos heringjárat van, de csak heti 1-2 alkalommal van max 2 bringás. Szép lenne emiatt állandóan fenntartani egy csomó helyet, mikor így se lehet elférni...

Én inkább azt látom, hogy a bringás beparkol a babakocsis/kerekesszékes helyre, és végignézi, ahogy anyuka, kismama, mankós valaki ácsorog..... :(

2019. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
22%
9-es! Szóval te vagy az az egy, aki elégedett a szolgáltatással.
2019. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
15%

#12

Leírhatod még akárhányszor, akkor se én vagyok az egyetlen. :D

Mellesleg nem a szolgáltatással vagyok elégedett, hanem azzal, hogy nem vesznek el állandó jelleggel, fölöslegesen helyet az utasok 99,9%-ától.

2019. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Azt állítod, hazudik, aki elégedetlen?
2019. aug. 6. 13:59
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

#14

Ezt kinek címezted, és hogy érted? Senkitől nem olvastam, hogy ilyet állított volna...

2019. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Fehérvár - Déli vonalon 365 nap egy évben, mindig van kerékpár szállítás ezen a vonalon.


Ahol nincs, ott megértem, hogy jól jön az ülőhely. Ezen a vonalon meg szenteste is több bringás jött, mint amiről egyesek itt beszámolnak.

2019. aug. 9. 15:57
 17/19 anonim ***** válasza:
55%

#16

Oké, de nem fogják átalakítani a szerelvényt azért, mert néha azon a vonalon közlekedik, és ott lehet hogy kicsit jobb lenne más... :D Érted, akkor én verjem az asztalt, hogy ezen a vonalon meg legyen KEVESEBB? Építsék át az egész flirtöt? Ugye ez nem komoly? :D

2019. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%

De, komoly!

Tudod, ez olyan, mint a balatoni bringás kör. Állítólag teljesen körbeér a balcsi körül a kerékpárút. Gyere ide kerekezni, palytás. Elhiszed. Odautazol. És mire befejezed a kört kiderül, csak egyharmadon van, az is rossz.

Arra csábítják a kerékpárosokat (és elsősorban a túrázókat, hogy válassza a vonatot. Mondom, kifejezetten javasolják.

Amikor me megfizetted már a szolgáltatást, akkor kiderül, nem tudsz utazni a pénzedért, vagy csak megalázó és kényelmetlen módon.

2019. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Palytás, te lyó ég. :DDD


Amúgy igen, ismerem a csodás Balaton körüli bringautat. És? Hogy jön ez a vonathoz?

Ennyi erővel engem is csábítanak hogy járjak vonattal, aztán közben meg a bringásoknak fenntartott helyet kell kerülgetnem, brühühü.

NINCS mindenkinek jó megoldás. Ez a lehető legjobb, ez a flexibilis, igénytől függően bringatároló vagy ülőhely. Szerintem marhaság lenne csak az egyiknek kisajátítani, ennyi.

2019. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!