Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKK csak szerintem nyújt...

A BKK csak szerintem nyújt emberhez méltatlan szolgáltatást?

Figyelt kérdés
Elegem van a buszokból, amik szétesnek alattam. A sofőrökből is, akik barom módon vezetnek. Az utasok egymáson nyomorognak és vergődnek a buszokon. Ez az egész metrópótlásos rendszer egy katasztrófa, emberhez nem méltó így utazni. Sokszor emiatt maradok inkább otthon, annyira elegem van belőle. Mást is ennyire megvisel ez?

2019. szept. 23. 10:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%

bakker ennyi pénzért mit vársz? limuzin jöjjön érted?

havi 10 rugóért éjjel nappal mehetsz akárhova az egész városban.

ha nem bírod a tömeget, akkor pattanj biciklire, én is ezt tettem. sokkal kényelmesebb és gyorsabb.

2019. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%
A metrópótlón kizárólag most vásárolt, vadonat új buszok járnak. Régiek már alig vannak, azok főleg külső kerületekben járnak, ahol az útminőség is kritikán aluli
2019. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt van a teljes buszpark:

[link]

Van még sok régi Ikarus, de láthatod, sok az új.


A legidősebb busz Ikarus 280-as, az 33 éves. Az átlag életkor kb. 13-14 év.

2019. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Nem mondom hogy nem lehetne jobban csinálni, de biztosan nem könnyű.


Sírás helyett itt kezdheted és bebizonyíthatod hogy mekkora ász vagy: [link]

2019. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. a kérdező milyen viszonyítási alappal bír, én a magam részéről voltam már a világ nem kevesebb, mint 50 országában, többségében tömegközlekedést használva. Igen, van hová fejlődni az operatív utastájékoztatás, a tömegközlekedés előnyben reszesitese és a gyorsvasuti hálózati lefedettség területen, és a járműpark is lehetne újabb , ám az ilyen sűrű hálózat, rövid követési időkkel, 100 százalék körüli 0-24 órás lefedettséggel és nagy átlagban megbízható valós idejű utastájékoztatással kimondottan ritka.
2019. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
45%
ezt mondom. sír a pofája a sok parasztnak, de azt nem bírja felfogni a türhő agyával, hogy jobban él, mint a világ cirka 90%-a. menjél irakba ahol felrobban alattad a busz, aztán majd megtanulod értékelni a dolgokat.
2019. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
89%

16-os! Én meg baromira utálom, amikor ezzel jönnek bármiféle fájdalmammal. Tudom, hogy a föld lakosságának nagyobbik része szegény, vagy éhen hal, súlyos betegségekkel küzd. Nem vehetem a világ minden baját magamra. Egy etióphoz képest fényűzésben élek. Valóban. XY milliárdoshoz képest meg nyomorgok.

Én nem bántanám a kérdezőt azért, mert elégedetlen a szolgáltatással.

Az ember soha nem lehet maradéktalanul boldog, és maradéktalanul boldogtalan sem.

Egyedül az a baj, hogy tárgyi tévedéseket ír, vagy tudatosan elferdíti a valóságot.

Lehet engem is megszólni, hogy köszi, de a japán kesztyűs kézzel tömörítő fickók nem érdekelnek. Rengeteg dolgon kellene még javítani itt Pesten is a közlekedésben, ha éhen hal az etióp kisfiú, ha nem. Bocs! Önző vagyok.

2019. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
95%

Vidéki szemmel számomra a BKK irreálisan király dolog.

- szuper olcsó, csak egy tízes havonta, és bármennyit utazhatsz egy csomóféle járművön éjjel-nappal egy marha nagy területen

- 5 percenként közlekednek a járművek

- ha valami jármű nem jön, elég nagy eséllyel van alternatíva, másik útvonal

- nem esik szét a busz végre, mert nem tud annyival menni :'D

A tömegnyomor meg.... meh. Vidéken is heringjárat minden busz/vonat. (Nekem pl kifejezetten szellős a metró, miután leszállok az agyonzsúfolt vonatomról.) Sajnos ez van, r0hadt sokan élnek Pesten....

2019. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
93%

"Biztos normális egyébként az is, hogy 20+ éves buszok járják az utakat. De majd idővel megtanulom értékelni ezt az időutazásszerű élményt."


Inkább a szöveged az időutazásszerű élmény! :-D

Emlékszem 2010 előtt a Demszky utálók harsogták minden fórumon ezt. Ez akkor se volt igaz, de azóta öt évvel fiatalodott a buszpark állapota, gondolom nem is használod sosem a metrópótlót, csak hisztizel...

2019. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
72%

Én elnéztem a fonódó villamost, és engem se érdekel se Japán, se Afrika, de az embertelenség határa tud lenni a tömegközlekedés.

Egymáshoz hozzáérve állni, pszichológiailag se okés, tök természetellenes, nem erre vagy kitalálva. Levegő semmi. Állni mozdulatlanul, mint a lovak, még elfoglalni se tudod magad az alatt a 20-30 perc alatt, amíg Budafokról, Albertfalváról, Kelenvölgyből beérsz.

Ez a kínzás egy fajtája.

Én nem bírnám, nem lennék hajlandó ott lakni, vagy felmondanék, ha a bringa nem játszik.


Ugyanez 17. kerület buszok és még sok más.

2019. szept. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!