Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hová rohantok a mozgólépcső?

Hová rohantok a mozgólépcső?

Figyelt kérdés

A metró mozgólépcsőjén állandóan rohangálóktól kérdezem, de komolyan:

Hova rohantok?

Reggel, amikor hatalmas a tömeg és tényleg pár percenként jönnek a szerelvények és az egyik ugyanolyan tömött, mint a következő, akkor mit nyertek a rohanással?

Azon a 2 percen múlik a munkahelyetek, vagy az, hogy be ne pisiljetek?



2019. okt. 10. 10:57
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
9%
Én 1x elgáncsoltam egy ilyen futóbolondot, öröm volt nézni, ahogy tekegolyóként gurul le az aljáig. De a büdös parasztja előtte fellökött egy mankós bácsit, szal csak tükröt tartottam neki. ^_^
2019. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
11%

Oké, ha rohanni akar, van mindig álló lépcsőn, menjen azon. Akkor nem lök fel senkit.

Majd megnézzük, mennyivel ér fel/le hamarabb, mint a mozgólépcsőt rendeltetés szerint használók...

2019. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
0%
Előző, a fölfelével van tapasztalatom. Asszem, nem értem föl hamarabb, és nagyon fáradt voltam, időnként meg kellett állnom szünetet tartani. Azért azon mentem, mert asszem ott akkor egy ment fölfelé, és akkor ott azon meg rengetegen voltak, el akartam kerülni a tömeget, úgy menet közben többször asszem kifulladtam; és asszem nem értem föl hamarabb; lefelé nem tudom,milyen:D Ja és a fölfelé menő mozgólépcső előtt még egy baromi hosszú sor sorakozott; nem akartam kivárni, amíg sorra kerülök, ígyhát elindultam. De nagyon fárasztó volt. :S :D XD
2019. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
23%
*illetve arra, hogy mennyivel értem föl előbb/később, azt nem tudom. De nagyon elfáradtam. Lehet megérte volna inkább várakozni még egy kicsit.
2019. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem oldja meg a sietők problémáját. Valószínű ők a mozgólépcső és a lépcsőzés együttes hatását akarják élvezni. Azzal, hogy sietnek egy álló lépcsőn nem lesznek előrébb.
2019. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
90%
Időpazarlásnak tartom az álldogálást.
2019. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
91%
Még különben is: LÉPcső, nem ÁLLcső.
2019. okt. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
87%

Én utálok tötymörögni, nem haladni, várakozni.

Inkább megyek dinamikusan, és kicsit rohanósabban, hogy legalább érezzem azt, hogy haladok, és nem csak egy nagy embertömeg közepén ácsorgok.

2019. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
15%
Innentől kifogás. A mozgólépcső azért van, hogy ne kelljen rajta lépcsőzni. Ha nem tetszik, mehetsz gyalog. Ha mozgólépcsőzni akarsz, akkor várd ki azt a roppppppantul hosszú menetidőt, nem kell mindenkit fellökni azért, mert te olyan fontos ember vagy, hogy kemény húsz másodperccel előbb érj fel/le.
2019. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
#29-es,de ha pl nem löki fel, hanem tisztelettel , vigyázva megy?:) (én mondom , nem járok gyakran arrafelé ahol ilyen van:))
2019. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!