Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a valószínűsíthető eljárás,...

Retzehcekh kérdése:

Mi a valószínűsíthető eljárás, amennyiben megbüntettek buszon, de nincs magyar lakcímkártyám, illetve az adatokat sem egészében töltötték ki? (ha lehet, kérem hozzáértők válaszoljanak)

Figyelt kérdés
Nem volt jegyem, nem akartam helyben fizetni, és rendőrség kihívásával fenyegetőztek, mivel nem volt nálam személyi. Úgyhogy adtam egy valamilyen tagsági kártyát, amin a következő adatok szerepeltek: név, születési cím, anyám neve (amit elírtak), szülőváros. Ez utóbbi a hivatalos lakhelyem városa, ami nem Magyarország területén van, illetve nem is a teljes cím, csak a város. Ezután megkérdezték, hogy Magyarországon hol tartózkodom, amiről hazudtam. Magyarországi állampolgárságom van, de soha nem laktam hivatalosan az ország területén. (bizonyára elítélő kommentek sora következik, amelyek nem érdekelnek.) Amennyiben találkoztál már hasonló esettel, kíváncsi vagyok!

2019. okt. 25. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Polgari pert fognak inditani ellened.
2019. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 D. Brasco ***** válasza:
Ha csak nem valami harmadik vilag beli orszagban elsz mint mondjuk ukrajna,akkor meg fognak talalni!
2019. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!