Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem kapom meg az interne...

Miért nem kapom meg az internetes buszjegyem?

Figyelt kérdés
Kifizettem, levonta, ott a netbankba az atutalas, es nem kaptam meg emailbe a jegyet, nem irtam el a cimem, es eddig akarhanyszor vettem, mindig hivogatnom kellett oket.. Mitol van ez? Masnak is ez van?

2019. nov. 1. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán írj az ügyfélszolgálatnak.

Azt meg, hogy másnak is ez van-e, akkor lehetne megválaszolni, ha egyáltalán megírnád, milyen busztársaságról beszélgetünk....

2019. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volán, bocsánat, lemaradt az. Mindig hivogatom oket es senki nem veszi fel
2019. nov. 1. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen működött eddig mindig. Nézd meg a spam mappában.
2019. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megneztem es nem kaptam meg, de allandoan ez van.. Eloszor elirtam az imelemet de most es az ezelotti alkalommal is direkt haromszor elolvastam, jol irtam be es nem kapom meg.. Es nem gaz oke, hivogatom oket de multkor is harom oran keresztul tettem ezt, es holnap eleg koran megyek, felek, hogy senki nem veszi fel
2019. nov. 1. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Fizetést követően azonnal letölthető a jegy. Én nem szoktam megvárni, míg emailen is elküldik.


Amúgy meg szokott jönni gmailre mindig. Nem tudom, milyen postafiókod van, a freemail-lel általában gondja van az egész világnak, sok helyen fel is hívják a figyelmet, hogy ne olyat adj meg.

2019. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
gmailt adtam meg, az oldal fizetes utan azt irta, ne zarjam be, varjak, ne is frissitsek, de fel oraig csinalta, masik lapon neztem a netbankot, ott meg le volt vonva az osszeg de semmi nem jott, szoval buktam a jegy arat, de nem ez az elso..
2019. nov. 2. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:
#1: " ha egyáltalán megírnád, milyen busztársaságról beszélgetünk...." Távolsági közlekedésben már csak egyetlen buszos cág van az országban (Volánbusz). Helyi közlekedésben van néhány városban saját buszos cég, pl. Tatabányán van is mobiljegy, de ha ilyen speciális jegyről lenne szó, nyilván jelezné a kérdező.
2019. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!