Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bkk büntetés internetes...

Stewie200 kérdése:

Bkk büntetés internetes befizetés! Tudni fogják hogy én fizettem be?

Figyelt kérdés
Ha utalásnál közleménybe azokat irom amiket a csekkre írt a nő akkor be fogják tudni azonosítani hogy az az én büntetésem, és én fizettem be? Csak mert olvastam olyanokat, hogy "nem kapták meg" a pénzt, és több száz ezret kellett befizetni. Ez a 16.000 is elég nekem..
2017. dec. 12. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ez elég.


[link]

5. pont:

5. Banki átutalással történő rendezés

A BKK Zrt. ehhez kapcsolódó bankszámlaszáma: CIB Bank Zrt. 10700024-67032082-52200005.


A beazonosítás érdekében a közlemény rovatban kérjük feltüntetni a pótdíjazott utas nevét és egy azonosítót (pl.: csekkszám, hivatkozási szám, azonosítószám, a pótdíjazás dátuma, levelezés iktatószáma, fizetési meghagyás ügyszáma, felszólító levél azonosítója).


például

"Kovács János, a csekkre ráírt azonosító, pótdíj"

Ha a saját számládról utalod, a nevedet mindenképpen látni fogják.

Ha probléma lenne később, bizonyítékként a banki számlakivonatodon (akár papíron kapod, akár internetbankon kapod) ott lesz utólag is, hogy mikor milyen összeget,milyen közleménnyel milyen számlaszámra utaltál.

2017. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Most megnyugodtam akkor.
2017. dec. 12. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!