Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonaton honnan tudhatom hogy...

Vonaton honnan tudhatom hogy mikor hol járunk és hol kell leszállnom?

Figyelt kérdés
Kalauz nem mondja be

2019. nov. 14. 18:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"De nincs mobilnetem,azok nem tudom nézni."

Le lett írva, hogy szedj le offline térképet a telefonodra.


A kalauznak nem feladata, hogy minden agyhalottnak egyesével elmondja, hogy melyik állomáson van a vonat.

2019. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg gáz a helyzet. Mikor megyek szüleimhez az is szép, mert mindig sötétben érek oda és nincs egy fia lámpa se a megállóban.

Én az előtte levő nagy állomástól szoktam számolni hogy x megálló múlva szállok...

Csak néha megállunk a nyílt pályán is ami sötétben ugyanolyan mint a megállók...

Szóval tényleg kalandos tud lenni.

2019. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
53%
IC-n amúgy van wifi. Nem lehet rajta mondjuk youtube-videókat nézni, de arra tökéletesen jó, hogy ránézz például a MÁV alkalmazáson a vonat információira, hogy hol jártok.
2019. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Jaj mert annyi feladata van a kalauznak hogy arra nincs ideje hogy bemondja a hangosba hogy melyik állomás következik?


Van hangos,mert a felszállásnál bemondják hogy köszöntjük kedves utasiankat..

2019. nov. 15. 14:48
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, képzeld, annyi.

Attól, hogy te nem látod mit csinál minden percében, hidd el, nem csak az a dolga, hogy a következő állomást mondogassa. Mond az neked valamit, hogy jegykezelés, vonatterhelési kimutatás, vonat felhatalmazása indulásra, ja és az egyéb műszaki problémák, amikkel szintén neki kell foglalkoznia? Ja, hogy nem? Akkor nem kellene okoskodni!

Tudod kérdező az a baj veled alapvetően, hogy sötét vagy, mint az éjszaka.

2019. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

"mert annyi feladata van a kalauznak hogy arra nincs ideje hogy bemondja"


dehogy, csak sok kocsiban nincs is hagonítás, vagy ha van, akor sz,r

2019. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
A jegyeket kezelte a felszállás utáni 50 percben,utána meg már nem száll fel annyi ember hogy elvegyen annyi időt a kezelés főleg hogy aintercity ami megáll 4 helyen 4 óra alatt
2019. nov. 15. 16:53
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
gondolom nem tudsz beszélni, hogy az utastársakat/kallert megkérd, hogy szóljanak, ahol le kell szállnod, mert nem vagy ismerős...
2019. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Te soha nem fogod megtudni, hogy hol kell leszállnod. Add fel inkább, menj busszal!
2019. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Mert te aztán látod arról az egy helyről, ahol ülsz, hogy a többi kocsiba hányan szálltak fel, ugye?

Kezdem azt hinni, ez csak egy provokatív kérdés....

Ha mégsem, én is csak azt tudom tanácsolni, menj busszal, idegesítsd inkább a buszsofőrt, ő majd eligazít. Tudod a sofőrök kevésbé tapintatosak az olyan idiótákkal, amilyen te is vagy, mint az általad lehülyézett kalauzok, akiktől azért elvárnád, hogy segítsenek a nyomorodon. Pofátlanság tetőfoka, amit művelsz.

2019. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!