Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek melyik a legkihasz...

Szerintetek melyik a legkihasznalatlanabb bkk járat (elsősorban busz)?

Figyelt kérdés
Nekem idáig a 121-es vitte a prímet, de szerintem van még egy rakás ilyen busz

2019. dec. 31. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Reptéri járatokon néha csak bámulok, hogy fér fel annyi ember csomagostul :D


9-es bizonyos szakaszai voltak a saját kedvenceim, amikor ott laktam.

2019. dec. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 10-es tuti.
2019. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 119-es. XX. kerület Gubacs városrészből megy a kerület központján a Határ úti Lidlhöz. Eleve a lakók többsége a belvárosba jár (23 buszcsalád, H6 hév), vagy valamelyik hosszú keresztjáraton (151, 148, 66, 35, 36) Kőbánya vagy Csepel felé. Így a 119-en mindig pangás van, bár ismerek olyat, aki látott olyat, hogy reggel csúcsidőben valaki állt a buszon, de legtöbbször 1-2 idős ember ül rajta összesen, de nem ritka, hogy teljesen üresen jár. A két végpont között rendes, nem totyogós gyaloglással hamarabb célba lehet érni.
2020. jan. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a mozgatott kapacitást érdemes összevetni az utasok számával. A 10-es nem jó tipp, mert rendezvények idején igen kihasznált tud lenni. A 121-es szóló kocsival, az újpesti kertek alatt ritkán tekeregve egy jó tipp, a 119-es sem rossz. A 183-as is hasonló kaliberű járat. Bár nem busz, a 12-es elég jó tipp lehet, mert ott tuti nem kell két kocsi arra az utasszámra.


Mindezek ellenére az én fő tippem a 7G. Csuklós kocsi, hajnalok hajnalán, max pár éjszakás sofőr lézeng rajta.

2020. jan. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

"Szerintem 119-es. XX. kerület Gubacs városrészből megy a kerület központján a Határ úti Lidlhöz. Eleve a lakók többsége a belvárosba jár (23 buszcsalád, H6 hév), vagy valamelyik hosszú keresztjáraton (151, 148, 66, 35, 36) Kőbánya vagy Csepel felé. Így a 119-en mindig pangás van, bár ismerek olyat, aki látott olyat, hogy reggel csúcsidőben valaki állt a buszon, de legtöbbször 1-2 idős ember ül rajta összesen, de nem ritka, hogy teljesen üresen jár. A két végpont között rendes, nem totyogós gyaloglással hamarabb célba lehet érni."


Egyetértek. Nincs szükség a 119-es buszra ebben a formában, én írnék a helyedben egy levelet a BKK-nak, hogy nézzék meg, mennyire kihasználatlan a járat valójában és ritkítsák vagy szüntessék meg!

2020. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
297, 298 esetleg, bár ezek épp ezért Telebuszok..ugyanakkor fontosak, mert lefedetlen területeket fednek le. A 197 viszont egy sima járat (vasútállomás kapcsolatát biztosítja), és eddig mindig üres volt, amikor használtam, pedig csak hétköznap jár, az érkező vonathoz csatlakozás.
2020. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5:

Én az egyik helyi önkormányzati képviselőnek említettem, aki egy másik képviselő társával kiharcolta anno, hogy legyen. Szerintem nem megszüntetni kellene, hanem átvariálni, úgy hogy a belváros felé haladást segítse a lakópark és a lakótelep olyan lakóinak, akiknek gondot jelent a séta a 23-as vagy a hév megállójáig. Pl. a 23-as buszcsalád egy ritka változataként nem üresen járna. De szerinte jó ez így, ő mondta hogy látott olyat, hogy majdnem tele volt, meg hogy vannak olyan gyerekek, akik úgy járnak suliba, hogy Pesterzsébet városközpont megállónál átszállnak 23-ra. Hát nem tudom, nekem ez olyan kategória, hogy valaki inkább ráhúz +10 percet, hogy ne kelljen max. 500 métert gyalogolnia...

2020. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 3. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!