Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pécs- Szeged, illetve fordítva...

Pécs- Szeged, illetve fordítva, mely napokon mennek buszok/ vonatok, milyen gyakorisággal?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, így kellene megoldanom a hazautazást.

2020. febr. 17. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Vonat nincs (csak pesti átszállással), a buszok a menetrendek.hu-n megtekinthetők.
2020. febr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Minden nap kétórás ütemben járnak a buszok a két város között, ezen felül sűrítő járatok is vannak a távolsági csúcsidőben.
2020. febr. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nálad kikapcsolták az internetet? Nem olyan nehéz a menetrendekre rákeresni...
2020. febr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
75%
Ha egyetemistakent ilyen eletkeptelen vagy, inkabb iratkozz ki.
2020. febr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

A menetrendeket PDF formátumban az oldal közepén lévő letöltés szövegre kattintva tudod letölteni.


Vonattal Budapseten keresztül érdemes menni.

A Pécs-Dombóvár-Baja-Kiskunhalas-Kiskinfélegyháza-Szeged útvonal haláááááál - 2x megcsináltam, soha többet, inkább kerékpárral! :D


1503 SZEGED-BAJA-PÉCS-ZALAEGERSZEG

[link]


1504 SZEGED-BAJA-MOHÁCS-PÉCS

[link]


1508 SZEGED-BAJA-BONYHÁD-PÉCS

[link]


1486 BÉKÉSCSABA-SZEGED-BAJA-PÉCS

[link]

2020. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm 5-ös válaszoló!!

Lehet életképtelen vagyok, de külhoni magyarként eligazodni a ti komplikált menetrendjeiteken. De úgy néz ki, megérné csendben elemezgetni őket, mint egyes bunkótól segítséget kérni.

2020. febr. 20. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a "Szeged Pécs busz" és a "Szeged Pécs vonat" keresőszavak beírása a Google-ba hamarabbi eredmény elérését eredményezi, mint itt feltenni egy kérdést, és a válaszra várni, de fikázd nyugodtan, aki egy linkkel vagy egy általános járatsűrűség leírásával próbált segíteni.
2020. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, a négyes pont azzal próbált segíteni, kedves kis jószándékú állampolgárként :)

De örülök, hogy azért a kérdésem alatt voltak segítőkész válaszok is!

2020. febr. 21. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!