Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Abból ugye nem lehet baj,...

Abból ugye nem lehet baj, hogy ha két érvényes BKK bérlet van ugyan azzal az azonosító számmal?

Figyelt kérdés
Bocsánat a hülye kérdésért, a lényeg annyi hogy volt természetes személyeknek járó havi Budapest bérletem. Ma jár le, viszont az új munkahelyemtől kaptam nem természetes személyeknek járó havi bérletet amin ugyanúgy az én személyim száma van, de csak márc 1-től érvényes. Ha veszek ma 7 napos kiegeszítést a régi bérletemre, akkor az ugye nem lesz baj hogy márciusban 4 napig átfedésben lesz a 2 bérlet? Itt arra gondolok hogy mivel azonos a két bérleten a személyi igazolvány szám ezért összeakadhat a BKK rendszerében vagy valami. Néztem a 72 órás jegyet de az drágább mint a 7 napos hosszabbítás, így inkább utóbbit választanám ha lehetséges.

2020. febr. 26. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj, nem tárolja a BKK rendszere a személyi számokat. A hosszabbítással jársz szerintem is a legjobban, aztán arra az egy napra lepasszolhatod a hosszabbított bérletet egy rokonnak, családtagnak. Soha nem ellenőrzik a személyi számot teljesárú bérleten.
2020. febr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Kieg: viszont a hosszabbítást ma kell elintézned, mert az feltétel, hogy még érvényes legyen amikor beviszed.
2020. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz, huszonöt bérletet is vehetsz.
2020. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem lesz vele gond, én is vettem már úgy bérletet, hogy átfedésben volt a kettő, a tiédhez hasonló szitu miatt, szóval nemesz vele gond, szerintem akármennyiszer lehet így bérletet venni
2020. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!