Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Münchenből megyek vonattal...

Münchenből megyek vonattal Pestre, lekéstem a 11:30-as vonatomat, későbbire ülök. Van, hogy a kaller szemet huny, vagy nem veszi észre?

Figyelt kérdés
Elvileg tilos...
2020. márc. 8. 12:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ennyi bejegyzés után már érdekel a vége.
2020. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Helló,kérdező mizusság?Mijót csimàlsz a vonaton olvasol?
2020. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Na,végre valami izgi kérdés.


Drukkolok. Majd írd meg mi a helyzet.

2020. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Na, azóta volt az osztrák ellenőrnő is, és megúsztam!!! :D

Most már a magyartól nem igazán tartok, mert ha észreveszi, és leszállít, akkor is ott leszek Magyarországon, türhető áron hazavonatozok. Nem esek el sok pénztől, és időben érek haza. De szerintem ha megúsztam a két külföldi kallert, a hazaival már csak nem lesz gond...

Az a jó, hogy tényleg nem QR kódos a jegyem, mint a legtöbbeknek. A QR kódos jegy lecsippantós fajta.

Az enyémet nem lehet elektornikusan leolvasni. Ilyen jegyet a Keletiben lehet venni a nemzetközi jegyirodában, ha valakit érdekel. :D Ezeket le kell kezelni pecséttel.

És óriási szerencsémre a kalauzok nem olvassák el a teljes jegyet, azt hiszem csak azt nézik, hogy a 2 végpont stimmel (München - Budapest).

Pedig bekészültem ám magyarázattal: Ich habe den Zug aus familiären Gründen verpasst. Nem tok németül, ezt google fordítoztam. Ha valaki lebuktatna, ezt mutatnám meg.

2020. márc. 8. 16:15
 15/29 A kérdező kommentje:
Fú, pedig de paráztam, hogy sok eurót kell fizetnem, ami nincs, vagy leszállítanak valahol...
2020. márc. 8. 16:17
 16/29 A kérdező kommentje:
Sajnos késős vagyok. Amúgy nő vagyok.
2020. márc. 8. 16:28
 17/29 A kérdező kommentje:
Jaj ne, mégiscsak félek a magyar kallertól. 18:25 utan fog jönni, akkor hagyjuk el Hegyeshalmot...
2020. márc. 8. 17:26
 18/29 A kérdező kommentje:
Nincs itt olyan, aki járt már így? Azért mertem így felszállni, annak ellenére, hogy szabálytalan, mert hallottam, hogy valaki megúszta. Egy pár, akikről uygan tudta a kalauz, de nem szállította le őket, csak át lettek ültetve. De azt nem tudom, hogy pótdíjat fizettek-e... Ezért is paráztam, de eddig megúsztam. Meg őket mas utasok köpték be, hogy ugyanoda szólt a jegyük, és akkor mi van. Erre nézi a kaller, hogy annak a parbak tegnapra volt jegye. Na mindegy, de fennmaradhattak a vonaton, talán fizetniük se kellett, ezért reménykedtem...
2020. márc. 8. 17:29
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
De cukiii, én is valami ilyet mondanék. Most magyarul kell valamit kitalálni, a magyar tudja a frankó kifogásokat, szóval ez nehezebb. Írd meg ha hazaértél.
2020. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Jó, majd irok, hogy jutottam végül haza. :) Eddig még nem jött a magyar kalauz, pedig már elhagytunk 2 megallót is szerintem. Győr jön. Remélem megúszom ezt az egész kalamajkát, és nem kések le több nemzetközi vonatot...
2020. márc. 8. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!