Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Telekocsi szolgáltatásnál, ha...

Telekocsi szolgáltatásnál, ha az utas nem hajlandó fizetni, elszalad. Lehet valamit tenni? Azon kívül, hogy negatívan értékelem az oldalon?

Figyelt kérdés

2020. márc. 10. 22:07
 1/6 anonim válasza:
0%
Kocsival te vagy a gyorsabb, nem?
2020. márc. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Előre kialkudott összeg van, ha ismeretlne az utas előre elkérem tőle, amikor beül. Ennyi. Ez amúgy alapdolog a telekocsizásnál, ha jól emlékszem.
2020. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
100%
Azon kivul elore elkered a penzt.....illetve a telefonszáma meg kell legyen az alapjan meg eleg sok mindent lehet.De egyebkent remeket latsz.....nem pitiáner koldusok szoktak telekocsizni....ami ettől joval realisabb "veszely" ami valoban elo szokott fordulni,hogy az utas nincs ott a megbeszelt helyen es időben ,es nem lehet elérni.
2020. márc. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz már nagy cigánynak kell lenni, hogy elszaladj 1-2 ezer forint miatt.
2020. márc. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 imnard ***** válasza:
85%
Már jártam így. Kicsit bosszantó, de ahogy írják, 1-2 ezer forint nem ér annyit, hogy nekiállj balhézni, vagy feljelenteni, vagy ilyenek. Leírod az értékelésbe, és tiltólistára teszed, jelzed az ügyfélszolgálaton. Esetleg kizárják, aztán majd regisztrál újra, ha szélhámos.
2020. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én utasomtól hallottam, neki egy sofőr mesélte, hogy egyszer rendőrt hívott a nemfizető utasra, aki közölte vele, hogy most fizet, vagy előállítja a rendőrségen. Persze, ah az utas elzalad, nagyon nem tudsz mit tenni. Persze feljelentheted.

Amúgy én soha nem szoktam előre elkérnia pénzt, a többség a végén fizet, néhanyan szokták csak előre odadni. Még ritkább az online fizető, de azért előfordul, az a legtisztább, legbiztosnságosabb, én kedvezményt is adok rá.

2020. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!