Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek itt is leállhat a...

Szerintetek itt is leállhat a tömegközlekedés, mint Szlovéniában fog?

Figyelt kérdés

Az előbb olvastam,hogy erre készülnek. Mit gondoltok,itt is sor kerülhet erre?

Én mondjuk nem támogatnám,bár lényegében mindegy,hogy tömegközlekedéssel,vagy autóval megyek dolgozni,így max marad a második lehetőség.

Az orvosi kamara lakhely elhagyási ötletével sem értek egyet,Ti hogyan velekedtek róla?

Köszönöm!


2020. márc. 15. 18:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

#8:

Jó, akkor fizesd már a taximat, mert nekem állami munkahelyem van, és be kell járnom, te szánalmas kretén birka!

2020. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%
Kretén birka a nénikéd, te olcsójános!
2020. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
6%

Még az a szerencse, hogy ez nem szavazással fog eldőlni.

A környező országokban sok helyen -szerencsére- már kijárási tilalom van, és a rendőrség megbünteti aki indokolatlanul kimegy az utcára, a kivezényelt katonaság meg jól se.gbelövi a hülyéket.

Meg a lepontozókat.

2020. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
32%
#13 Semmi sem indokolja a kijárási tilalmat. Egy hétköznapi influenzához képest a koronavírus semmivel sem súlyosabb, ráadásul sokkal kevesebb fertőzött van. Egyedül az a cél, hogy az emberek ne jussanak el a munkahelyükre, ne legyen termelés, legyen gazdasági válság.
2020. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak van teljesen igaza!
2020. márc. 17. 21:30
 16/21 anonim ***** válasza:

# 14 és akik felpontozták! Menjetek el Olaszországba és álljatok ki ezzel a véleményetekkel ott!! Megkapjátok majd, ami jár nektek.



Engem se más emberek érdekelnek. Hihetetlenül embergyűlölő vagyok és amúgy is hol érdekelne más ebből a túlszaporoodtt fajból?

De saját magam, közeli rokonok és közeli barátok számítanak, és nekünk érdekünk, hogy ne legen itt is az, mint Olaszban!

2020. márc. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Olaszországban is csak az öregek és krónikus betegek halnak meg. Őket tényleg el kellene zárni. Másra nem veszélyes a vírus, legrosszabb esetben egy influenzával egyenértékű.
2020. márc. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nemcsak az öregekre és krónikus betegekre veszélyes, olvass jobban utána!
2020. márc. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
A 6osnak van igaza
2020. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Mi van azokkal

Akinek

Nincs autoja

?

2020. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!