Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » M3 metró mennyire zsúfolt...

M3 metró mennyire zsúfolt most a napokban?

Figyelt kérdés

Muszáj volna felmennem Pestre egyik nap (munka ügyben).

Metrón kívül 2x1 óra gyaloglással tudnám kivitelezni. (Vagy több átszállásos villamosozással, ami szerintem rosszabb a metrónál.) Ezzel nem lenne gondom alapból, de egyébként dolgozok itthonról, szóval nem szeretnék "fölöslegesen" elvesztegetni 2 órát.


Magam miatt nem aggódok, de van idős hozzátartozó a közelemben akivel szoktam találkozni, illetve a páromnak is van egy krónikus betegsége, így nem szeretném elkapni és továbbadni nekik a vírust, szóval nem kérek olyan válaszokat, hogy fiatalokra nem veszélyes, stb. Köszönöm.


Most is tömeg van az M3 metrón napközben, csúcsidőn kívül? Lehetséges 1-2-3 méterre eltávolodni másoktól?


2020. márc. 18. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Bubi, taxi, autóbérlés.. van pár alternatíva. De a metrón sincsenek sokan.
2020. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
TAxit, bubit, stb KERÜLNI!!!! nem tudod, hogy ki ült benne előtted, kicsi a légtér, több a fertőzés veszélye, mint egy "tágasabb" metroszerelvényben. Amúgy bubit fertőtlenítik minden használat után?
2020. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2

Én is ezért nem számolok komolyabban az autós megoldásokkal. A metrón kivitelezhető, hogy csak a cipőm talpa érintkezzen bármivel a szerelvényen. Ha lehetséges elég messze állni másoktól, akkor még az tűnik a legjobb opciónak.

Csak én a heringjárathoz vagyok szokva, nem tudom, hogy jelenleg mennyire van tömeg. Ha nem annyira, az szuper lenne..

2020. márc. 18. 11:08
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Nincsenek sokan.
2020. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

A BUBI az bicikli. Azon azért minimális a fertőzés veszélye, főleg, ha fertőtlenítővel letörlöd az ülést és a kormányt előtte. Utána pedig a szabad levegőn vagy, ami azon felül, hogy egészséges: minimális a fertőzés veszélye.


Egyébként 99%-ban biztos vagyok, hogy a hármas metró a maga 1050 férőhelyével szerelvényenként szinte üres. Plusz most kapóra jön, hogy nem egybenyitott szerelvények vannak, így még kevesebb az esélye. Nyugodtan menj vele, nem lesz baj :) Kapaszkodókat, illetve egyéb érintett területeket kerüld!

2020. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm!


Alapból kerülni szoktam a kapaszkodókat, ha nagyon muszáj, inkább a csípőmmel nekidőlök valami falnak vagy kapazkodónak..


Biciklizni nem igazán merek Budapesten. :))))

2020. márc. 18. 11:34
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Fele, harmada mostanában az utas. Tehát elég jól lehet tartani az emberközi távolságokat.
2020. márc. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Zárt nyomott legkör a metró , gyalog vagy bubi friss levegőn .
2020. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Crisopher ***** válasza:
84%
Tömegközlekedés szerintem vállalható, főleg a metró, ami nem túl tömött. Annyi, hogy vegyél fel szájmaszkot, illetve én az elmúlt napokban gumikesztyűt is húztam. Ezeket egyből el is kell dobni. Legyen nálad kézfertőtlenítő. És érkezés után alapos kézmosás. Így azért lehet minimalizálni a fertőzés veszélyét.
2020. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2020. márc. 18. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!