Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most akkor kijárási tilalom...

Most akkor kijárási tilalom esetén jár vagy nem jár a tömegközlekedés? Mert ha az se jár hogyan jutunk el a melóhelyre?

Figyelt kérdés

BKV-vezér: Amíg nincs kijárási tilalom, addig megyünk


[link]


nyilatkozta a vezérigazgató, hozzátéve, amíg központilag nem rendelnek el kijárási tilalmat, vagy a közösségi közlekedés leállítását, addig a BKV is szolgáltatni fog.



Tehát lefordítva ha kijárási tiltás van akkor még busz villamos se lesz?

És akkor hogyan jutunk el melóba? Én pl agglomerációból járok 2x 20 km naponta, sárga busszal és helyi busszal is... ha ezek kilőve hogy jutok el a melóba?

Gyalog? Kocsi nincs, céges busz nincs....


???


2020. márc. 26. 19:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Ezt honnan tudod, hogy így is marad? Vannak kormánykapcsolataid, akik megsúgták, hogy ti akkor is nyitva maradtok, ha már minden leállt és beütött az apokalipszis?"


Nyugodj meg, nem történhet olyan hogy mi bezárjunk . ha ezt megtörténik akkor az azt jelenti megbukott a kormány. És ez nem vicc.


Tudod te kinek a kezében vannak a dohányboltok? Na.

Majd ha a kormány bukik majd majd akkor nyúlnak hozzá esetleg...

2020. márc. 27. 09:00
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja meg nekem valaki, hogy a dohánybolt miért nem zárhat be? Most komolyan nem lehet futárral házhoz vinni a cigit? nem lenne ésszerűbb?

De látom nem, mert még a mostani kormányrendeletben a kijárás korlátozásáról szólóban is benne van, hogy felmentést ad, ha dohányboltba mégy eszem-f..zom megáll.

2020. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"Azt mondja meg nekem valaki, hogy a dohánybolt miért nem zárhat be"


ember te tényleg ilyen naiv vagy?az elmúlt 25 évben hol éltél nem itt Mo-on?


Miért nem zárhat be? Mert az összes dohánybolt valójában egy ember kezében van és az na mondjam ki?

És mely párt színeit viseli?


Na EZÉRT NEM zárnak be.

Ha a dohányboltok bezárnak akkor az azt jelenti megbukott a kormány.

2020. márc. 27. 12:55
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értelmeztem, ilyen "félkijárási" tilalom lesz, amit egyesek a saját tökfejükből kiindulva magukra szabtak: Lesz, aki a fagycsapot se tudja majd novemberi víztelenítésnél elzárni (és írjatok nyugodtan ezerszer durvábbakat is...) de azért a dohányboltozó, fodrászatban, műkörmösnél ücsörgő, trécselő, pincsikét sétáltató, kölkeiket hármasával hurcolászó, vásárlásfüggő, sorra az összes szembejövő boltot végigkotorászóknak azért megcsinálták a kis életét... (ami eddig se volt több ennél) Zseniális.
2020. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!