Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az e-buszjegyhez kiállít az...

Az e-buszjegyhez kiállít az alkalmazás számlát? Elsősorban a Simple alkalmazás érdekelne, mert ahhoz már van regisztrációm.

Figyelt kérdés

Munkahely felé kellene elszámolnom, ahhoz kérnek valami dokumentumot, pl. alkalmazás által generált számla kinyomtatva vagy ilyesmi.

A Mobiljegyes alkalmazás állítólag generál, de sok rá a panasz, így ha nem muszáj, nem tölteném le. A Simple-t már le van töltve, regisztráltam is, de még nem vettem jegyet. Azt választanám, ami biztos, hogy generál számlát.

Tud valaki segíteni ebben?



2020. ápr. 15. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kérni számlát, hogy pontosan hol azt nem tudom, a vásárlás előtt nézz utána az appban.
2020. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MancsWolf ***** válasza:
Teljesen jól működik mobiljegyes app. Inkább azok kárálnak akik nem tudják/akarják megtanulni használni. Sokkal jobb mint simple.
2020. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pont emiatt írtam, mert az alkalmazásban már elolvastam amit lehetett, és ott nem írtak erről.

Hátha van valakinek konkrét tapasztalata. :)

Csak olyat írtak, hogy valami linket küld e-mailben a jegyről. De nem tudom, hogy az egy számlára mutató link, vagy maga a jegy, esetleg valami egyéb.

2020. ápr. 15. 11:56
 4/5 MancsWolf ***** válasza:

Na megnéztem. Van számláim menüpont, itt jelenleg azt írja: Nincsenek számlái. Vásárlásairól havonta egyszer állítunk ki számlát.

Végülis neked ez megfelelő lehet. Legtöbb munkahelyen havi 1x kell leadni jegyek/ bérlethez kapcsolódó számlá(ka)t.

2020. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy megnézted. :)

Következő hónap elején kell leadnom nekem is.

2020. ápr. 15. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!