Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért lassabb a 3-as metró a...

Miért lassabb a 3-as metró a Nagyvárad tér és a Népliget közt mint máshol?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 07:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nap, mint nap arra járok, de még nem vettem észre. :D
2010. júl. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én se:)
2010. júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
egy csomó oka lehet, lehet hogy kevés a táv hogy felgyorsuljon, vagy íves a pálya és lassabban kell menni, vagy emelkedőn megy fel ilyesmi
2010. júl. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok fővárosi, de múltkor ezt én is észrevettem. Szinte tötymörgött az előző szakaszokhoz képest.
2010. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a pálya, éjszakánként javítják.
2010. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Több éve javítják a pályát?Csak ott?Kétlem.

Amúgy ha nem kapaszkodsz és csak állsz(el ne ess)akkor érezni lehetne hogy van-e kanyar vagy emelkedő.De nincs!

Ezt próbáltam!Ha Határ út és Pöttyös közt csinálod ezt akkor garantáltan borulsz.

2010. júl. 31. 07:10
 7/11 A kérdező kommentje:

Egy kis érdekesség:

Észrevettétek,hogy az egyik megállóban "tessék vigyázni az ajtók záródnak" a másikban pedig "kérem vigyázzanak az ajtók záródnak"

Ezek felváltva hangzanak el Újpesttől a Köki-ig.

Amgy nem szoktam unatkozni a metrón:):):):)

2010. júl. 31. 07:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kihúzók miatt, mert régen a nagyváradnál volt a metró végállomása, így népliget felé van kihúzó. gondolom hogy ezért a váltók miatt, illetve a középső vágány peronja igen közel lehet az űrszelvényhez, ezért aztán biztonsági okokból.
2010. júl. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Takony 27 ***** válasza:
100%
Utolsónak van igaza. Ott a váltók,középperon,stb. miatt kell csupán 50-el mennie(ha jól tudom).Elég sokszor járok arra,nézzetek ki ott a metró ablakán,és meglátjátok a sárga korlátot,és a lámpákat a tetőn,egyébként meg a tartalékvonat tárolására is alkalmazzák,vagy ha valamiért nem jár a metró végig akkor visszafogásra is. :)
2010. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kihúzók miatt. Az Árpád híd és a Forgách utca között is ezért megy lassabban.
2010. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!