Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért van az néha, hogy...

Miért van az néha, hogy szinte alig vannak a járművön és egy idegen még is nagyon közel ül hozzám?

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 12:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
hogy érted az, hogy közel? melléd? Most komolyan arra is kéne figyelnem buszon, hogy ne üljek foglalt szék mögé vagy ki a f.sz? Ez komoly?
2020. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%
Milyen járművön? Pl. a Fecske vonatokon a MÁV még a függönyt is sajnálja az utasoktól, így napos időben a kocsi egyik oldalára odatűz a nap. Az ülések fele menetiránynak háttal van, az emberek nagy része pedig nem szeret úgy utazni. Így máris csak a kocsi negyede felel meg a többségnek, és ha te már ott ülsz, valószínűleg a közeledbe fognak ülni.
2020. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem, én arról beszélek, mikor tök kihalt a villamos és egy tag jó szorosan közel telepszik meg, nincs meg az egy méter sem.
2020. máj. 30. 14:22
 4/23 anonim ***** válasza:
16%
Ki akar rabolni. Vagy ha jó nő vagy, akkor ismerkedni akar.
2020. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
49%
Ez nekem is rejtély, UFÓ terület, mondom egy csámpás férfiként. Félnek egyedül lenni az emberek, vagy hiányzik a másik közelsége így a körülmények után? Vagy annyira rossz a "kapcsik" otthon, hogy így akarnak közeledni a másik felé, még, ha nem is beszélnek egymással?
2020. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Én is érzékelem, hogy egy csomóan nem figyelnek oda a társadalmi távolságtartásra és indokolatlanul másfél méteren belülre állnak vagy ülnek, holott a szabályok és fontosságuk közismert. Én ilyenkor szó nélkül odébbvonulok.
2020. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

én megértelek kérdező... ki nem állhatom ha egy üres vasúti kocsiban, vagy buszon közel ülnek hozzám.

Miért? miért nem jó neki a másik felében a kocsinak?

és akkor ráadásul elkezd zabálni, sörözni, hangosan telefonálni, krákogni, kotorni a csomagjában az összes zörgős zacskót megrázni, körmöt vágni, ..., ..., .... nem értem, hogy miért kell zavarni a másikat...


én mindig a sarokba ülök, hogy legalább mögém ne tudjon ülni senki...

2020. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
zabálni, csörögni, mobilozni, krákogni én is szoktam, de itthon
2020. máj. 30. 21:32
 9/23 anonim ***** válasza:
13%
Ennyi antiszociális szerencsétlent, mint amilyenek ti vagytok a kérdezővel, pszichológushoz kéne járnotok komolyan.
2020. máj. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Elkísérsz bennünket, okostojàs?
2020. máj. 31. 08:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!