Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Sajnos még mindig nem tudom,...

Joss kérdése:

Sajnos még mindig nem tudom, hogy a közteresnek miért van nagyobb hatalma mint a rendőrnek? Miért és milyen jogon adhatja ki az adataimat egy idegen embernek, aki a /PL/ személyimet kezébe sem veheti?

Figyelt kérdés
Nekem csak kötelességeim vannak, jogaim nincsenek?
2012. aug. 16. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél jegyet és nem fog ez foglalkoztatni...
2012. aug. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg, ha ilyen helyzetbe kerültél, akkor a kötelességeidet sem teljesítetted nem értem miért is dobálózol vele?
2012. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De, vannak jogaid is. Például jogod van nem igénybe venni egy olyan szolgáltatást, amiről előre tudod, hogy mennyibe kerül és mit kapsz a pénzedért.
2012. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát én már ki se merem írni mit gondolok a közterület felügyelőkről. Az a baj hogy akkor akarja őket mindenki bántani ha már megbüntették felírták kötözködtek az emberrel. Meg kéne előzni ezt és a probléma megoldódik. Adat nélkül csináljon amit akar bármelyik. Fordulhat az ombucmanhoz. :) De nem akarok felbujtó lenni nah.. Hát ők is emberek:P

Amúgy bírságolnak ezek rendőrt mentőt tűzoltót halottaskocsit meg bármit ami beazonosítható.

Meg lehetne előzni a bajokat ha összefognának az emberek...

2012. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
...és betartanák a szabályokat?
2012. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem ezeket a bajokat nem összefogással kellene megoldani hanem azzal hogy vesz a BKV-n jegyet, parkolójegyet nem áll tiltott helyre stb stb. Ehhez nem összefogás kell hanem nyugati gondolkodás.

Nyugaton miért természetes hogy felszáll a buszra és jegyet vesz vagy jegyet lyukaszt? Itt miért nem?

2012. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért, mit kapsz a pénzedért? Szerintem semmit. Semmilyen szolgáltatást nem kapsz. Tudtommal nem őrzik az autókat. Ahol eszükbe jut, felfestenek pár csíkot, oszt fizesséé, paraszt!!
2012. aug. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pontosan így van, és ezt te előre tudod. Innentől kezdve a te jogod eldönteni, hogy igénybe veszed-e a semmit ennyi pénzért vagy nem. Ha igénybe veszed, akkor viszont nem lehet egy büdös szavad sem, tessék fizetni. Ha pedig nem tetszik, akkor nem kell igénybe venni a szolgáltatást.
2012. aug. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7: A parkolási díjért igenis kapsz egyfajta szolgáltatást: könnyebben tudod leparkolni az autódat ahhoz képest, mintha ingyenes lenne a parkolás, hiszen az autósok egy részét elijeszti a parkolási díj. Ez ilyen egyszerű.
2012. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a nyugati gondolkodás mellé nyugati színvonal is kellene, és akkor fizetnénk...valljuk be, nyugaton azért fizetnek teljesen becsületesen bármiért is, mert eszükbe se jutna olyasmi, hogy lerobban a busz és emiatt kések, vagy hogy épp feltörik az autómat, miközben elvileg őrízve van...
2012. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!