Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miert kell nekem vegig hallgat...

Miert kell nekem vegig hallgatnom. Idegen emberek maganeletet, uzleti ugyeit, fecsegeset, locsogasat, mikozben utazom a vonaton?

Figyelt kérdés

Felhaborito milyen paraszt vilagot elunk. Olvasni nem lehet, mert pl.a mai utazasnal is fel oran at, kihangositva hallgatott egy f...fej vmi videot.

És, SENKI nem szolt.

Lehet hogy egyeduli ember én vagyok, akinel elszakad a cerna a tomegkozlekedesi morallal kapcsolatban?!


2019. nov. 29. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem szóltál neki, hogy zavar? Lehet, hogy a többi embert nem zavarta vagy ugyanúgy gondolkodtak, mint te.
2019. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

“És, SENKI nem szolt.”


Ezek szerint te sem. Miért más szóljon (ha mondjuk őt nem zavarja) azért, ami téged igen?

2019. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Miért másnak kéne szólnia? Ha téged zavar, szólj te. De tegyél fel egy fülest, és máris kizártad a külvilágot.
2019. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%

Tömegközlekedésnek hívják, alkalmazkodni kell. Lehet, hogy őket meg az zavarta, hogy te olvasni akarsz.

Ha egyéni igényeid vannak, ne tömegközlekedj.

2019. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igazatok van,csak nem akartam kotekedo lenni. A fules jo megoldas már tobnszor gondoltam ra.

Az viszon marhasag, hogy az olvasas barkit zavarna. Nyilvan,nem gondoltad komolyan....

Ja..ha nem.tetszik, ne tomegkozlekedjek, mert alkalmazkodni kell?!?! pontosan igy gondolom en is, hogy alkalmazkodni kell! Nem otthon van,hanem ahol sokan utaznak es k..ra nem erdekel a mask hangos! dumalasa fel oran at a mobilba stb stb de a kihangositott film vegkepp nem.

Fules! ez lesz....

2019. nov. 29. 19:12
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a kérdezőnek, egymásra tekintettel kéne utazni. Szerintem alap dolog, hogy nem hallgatok videót hangosan, pláne nem hosszú ideig.

Amikor én vonatozom, kimegyek a fülkéből a folyosóra, vagy az ajtókhoz, egyrészt senkinek semmi köze az életemhez, másrészt nem akarok bunkó lenni hogy néma csendben ekezdek telefonálgatni.

Amerikai vonatokon vannak kifejezetten olyan kocsik ahol lehet beszélni, de a “quiet car”-ban néma csend van. Sajnos mi még nem jutottunk el odáig hogy figyeljünk egymásra... és sajnos nem csak ilyen szempontból.

2019. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
63%

Én mindig szólok, de ez Magyarország, a parasztok hazája, úgyhogy az ötvenes Jucika továbbra is ordítva meséli el problémáit (mindig mondom: költözzenek össze, vagy álljanak ki egy órával hamarabb a buszmegállóba), a negyvenes puttyolgat a telefonján, a harmincas úgy kihangosítja a videót, hogy már a sofőrnek kell rászólni...


A 40-50 percig almát zabáló, 3 decis vizet órán át szürcsölgetőkről ne is beszéljünk.


És még csodálkozunk, hogy itt tart az ország.

2019. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mert ez a BALKÁN!es az is marad. Talan ennek a népcsoportnak a genetikaja?!,... habar,vagyunk jóparan kivételek. Ki honnan jott,alap intelĺigencia...

koszomom a hozzaszolasokat

2019. nov. 29. 19:44
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Én az elcseszett menetrendeken, járatritkítasokon kívül pont ezért nem szerettem a tömegközlekedést. Amióta végeztem a tanulmányaimmal és elkezdtem dolgozni, azóta autóval járok mindenhova.

Tömegközlekedést maximum akkor veszek igénybe, ha ittas vagyok.

Neked sem kell végighallgatni a sok parasztot. Vegyél autót és olyan zene szól amilyet akarsz, olyan bent a hőmérséklet amilyet akarsz, és a legjobb hogy azzal osztod meg az utasteret, akivel akarod.

2019. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Két hete vonatra kellett szállnom mert sos Debrecenbe kellett mennem és az autóm épp szervizben volt. Lehangolo és szomorú volt látni azt a sok figyelmetlenséget, alparisagot, nagyképű viselkedest. En sem szoltam ra a mellettem ulore h ne csamcsogjon, vagy a szemben ulore h ne hangosan telefonaljon hanem bedugtam a fulem es alig vártam h leszalljak. Remélem nem kell egy jó ideig tömegkozlekednem.

Abszolút egyetértek a kerdezővel.

2019. nov. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!