Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan működik az online...

Hogyan működik az online helyfoglalás InterCity járatok esetben?

Figyelt kérdés

Elméletileg van olyan opció, hogy ablak és golyós, mindkét helyen 0 és 2 között tudok jelölni, de nem értem, hogy melyik mit takar.


Mármint az ablak egyértelmű, de a folyosót nem tudom hova tenni.


Amíg nullára van állítva mindkettő, addig megjelenik egy sáv, ahova beírhatom, hogy a kocsi és a hely számát, de azt nem mutatja, hogy milyen a kocsik és a helyek számozása.


A lényeg, hogy nem szeretnék asztal mellett ülni.



2020. jún. 10. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

"Elméletileg van olyan opció, hogy ablak és golyós, mindkét helyen 0 és 2 között tudok jelölni, de nem értem, hogy melyik mit takar."


A folyosó = "nem ablak"


A számok a darabszám, hogy hány jegyet akarsz.


Azaz pl Ablak 2 folyosó 1 azt jelenti, hogy

2 helyjegyet ablak mellé, 1 helyjegyet folyosóra szeretnél


"A lényeg, hogy nem szeretnék asztal mellett ülni."


Az összeállításokból lehet ezt "kitippelni", de jelenleg más hely is elfoglalható, ha nem jelentkeznek rá

[link]

2020. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ablak mellett, vagy folyosó mellett. Illetve első osztályon van az egy üléses sor, ami ablak és folyosó is, de oda csak akkor ad jegyet ha páratlanul veszed, mert igyekszik egymás mellé/egymással szembe helyet adni, ha ez lehetséges.
2020. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, időközben sikerült kitalálmom. Logikus, de először nagyon nem volt egyértelmű.


Ment a zöld mindenkinek. :)

2020. jún. 10. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!