Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen az ÖBB-nél dolgozni?

Milyen az ÖBB-nél dolgozni?

Figyelt kérdés
Mennyire kedvesek? Jól fizet? Mennyire tiszta? Mennyire van karbantartva? Stb.

2020. jún. 16. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
öbbnél mit szeretnél dolgozni?
2020. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mozdonyvezető ként
2020. jún. 16. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyire kedvesek? Dolgozni akarsz vagy barátkozni?:D


Jól fizet? Jól fizet, más kérdés, hogy nem is úgy vesznek fel, hogy csókolom szeretnék mozdonyvezető lenni, és holnap már a gépen ülsz


Mennyire tiszta? Mi? A vállalati irodák? A gépeken meg nyilván nem a padlóról akarsz enni.


Mennyire van karbantartva? Ez meg nem a mozdoynvezető dolga, nyilván karbantartják a gépeiket, hisz azok termelik a bvételt.

2020. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

nekem van haverom öbb-nél, voltam vele csomószor szolgálatban.

elég vegyes a kép. Vannak nagyon pofás pihenő helyiségek bőr fotelekkel, de pl Kledering rendezőben ilyen iskolapad szerű asztalok voltak behányva egy helyiségbe és az volt a pihenő/étkező.

Étel- és italautomaták vannak sok helyen, éhen nem lehet halni ha nem viszel kaját szoliba akkor sem.

Payerbach-Reichenau állomáson meg egy tök szupi kis konyha van mindennel felszerelve. és reggel a pékségből voszik a zsemlét. becsületkassza van.

Matzleinsdorf fűtpház meg Istenkirály!

Wiener Neustadt átlagos, de teljesen tiszta és kultúrált pihenő. A laktanyában új ágyak és tisztaság.


Általánosságban tisztábbnak mondanám mint a máv helyiségeit - dolgoztam ott 20 évet, úgyhogy láttam mindent amit lehetett.... De az egy munkahely, nem lehet elvárni, hogy minden makulátlan legyen amikor napjában százával vonulnak át ott emberek akik a sínek között dolgoznak és bevisznek minden mocskot.

Ott is vannak bunkók és vannak köcsögök akik direkt kib..nak a másikkal.


ne legyenek illuzióid! Nem aranybánya és nem a mennyország!

de a mávnál azért kicsit jobbak a körülmények.

a járművel is jobban karbantartottak és újabbak. de itt sem arra kell gondolnod, hogy minden nap új mozdonyokkal kell csak járni. Van ott is ótvar régi cucc!


a munka az más kérdés... a vezénylés ott is szhar!

2020. jún. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!