Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A földalatti metrózásnál...

A földalatti metrózásnál Budapesten még kell jegyet lyukasztani a mozgólépcső előtti gépnél, vagy már valami mást találtak ki?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert régen voltam, és nem akarok ott több száz ember közt bajlódni, hogy rájöjjek mit is kell csinálni a jeggyel hogy érvényes legyen.
2020. jún. 29. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lyukasztó már csak elvétve akad, most egy olyan masina van, ami rányomtatja a megálló kódját és dátumot. Lehet nem pontosan tudom, de nyomtat. És kicsíp a jegyből egy darabot, hogy ne tud újra hasznosítani.

Nincs tülekedés, nem tartasz fel senkit. Biztonsági szolgálat is van, ők segítenek, ha kéred.

2020. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Igen, a mozgólépső előtt továbbra is ott a "lyukasztó", meg állnak ott ellenőrök is, szóval nem tudod eltéveszteni.
2020. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Főleg ilyenek vannak:

[link]

Meg ilyen:

[link]

(azt hiszem, a földalattinál is ilyen található)

2020. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha erre gondoltam nagyon köszönöm, majd csak lesz valami. :DD
2020. jún. 29. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!