Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol lehet jelenteni azokat az...

Hol lehet jelenteni azokat az ellenőröket, akik meg se nézik, hogy milyen jeggyel közlekedem?

Figyelt kérdés
Elképesztően zavaró, hogy az én adómból alkalmaznak ellenőröket, úgy, hogy azok meg se nézik se a jegyet, se a bérletet. Telefonálva állt a metrómegállóban az ellenőr csaj, és még csak nem is érdekelte, hogy előveszem e a bérletet vagy sem. Hányan bliccelnek vajon így? Ráadásul én olyat is ismerek, aki hamisítja a bérleteit. Vissza kellene hozni a besúgó hálózatot az ilyenek miatt (is).
2020. jún. 30. 22:15
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
31%

Ne vegyel berletet, ennyixdd

En lassan 8 honapja lejart berlettel utazok😂😂 ha meg meglatok egy ellenort aki csinalja is a dolgat a kovetkezo megalloban le szoktam szallni, aztan par perc es jon a kovetkezo busz

2020. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
54%
Meg nyilvánosságra kéne hozni az iylen spicli gyakornokok adatait is, hadd tapasztalják meg mit gondol róluk a társadalom...
2020. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
39%

Én 11 éve buszozok napi szinten, és eddig még csak 2 ellenőrrel találkoztam. Tehát nem hiszem hogy nagy jelentősége lenne a dolognak, kevés olyan hozzáállású ellenőr van mint amit leírtál, mert amúgy is kevés van belőlük. Vagy csak azért tűnik annak, mert a legtöbb ellenőr egyáltalán nem is ellenőriz semmit, lehet egész nap más csinál ezért nem lehet velük találkozni? 🤔

Nem éri meg ezzel foglalkozni. Nagy kára úgy se lesz az embernek ebből. Sokkal jobban lehúzták pl. az autósokat, motorosokat a benzinnel, vagy pl. a bolti vásárlókat a 430 Forintos szénnésütött kenyérrel.

2020. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Miért ne vennék? Miből van fenntartva szerinted a tömegközlekedés? Undorítóak azok is akik bliccelnek, és azok is akik nem ellenőriznek. Panaszkodik mindenki, hogy sz*r az ország, de közben senki nem akar adózni vagy tisztességes lenni, mindenki a kiskapukat keresi. Elegem van. Ha tudnám ki vagy, téged is jelentenélek legszívesebben.
2020. jún. 30. 22:27
 5/32 A kérdező kommentje:
Ez az elsőnek szólt.
2020. jún. 30. 22:27
 6/32 anonim válasza:
51%

Hú, de idegesítőek az ilyen kekec feljelentgetős emberek!

Ha mindenáron bejelentéseket akarsz tenni, akkor inkább járj utána, hogy van az, hogy a hév-vonalon például első körben bezárják az összes jegypénztárat a két végállomás kivételével, aztán már a két végállomáson is csak ímmel-ámmal, félgőzzel tartják nyitva őket, de az ellenőr azért ugyanúgy jár, és bünteti az utast, akinek nincs jegye, habár hol vegyen a szerencsétlen???


Háborogj már valami olyasmiért ami nem mások szívatásáról szól, hanem a közjóról!!!

2020. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Második és negyedik, valakinek el kell végezni a piszkos munkát. Én büszkén, önként lépnék be ilyen szervezetbe, ahogy anno nagyapám is büszkén volt ezredes, nem írom le melyik állambiztonsági szervnél, mert akkor törlik a kérdést.


Harmadik, ezt én nem hiszem el bocsi. Egyébként tényleg nincs elég, de aki csinálja, csinálja rendesen, vagy ne pazaroljuk rá az adófizetők pénzét

2020. jún. 30. 22:30
 8/32 anonim ***** válasza:
61%
Az állambiztonságot nem kéne idekeverni, mert akkor egy hazug rendszer volt, ellentétben a bliccelés meg minden társadalmi rendszerben elítélendő cselekedet.
2020. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Hetes vannak automaták és online is lehet már jegyet venni. Nem kifogásokat kell keresni, hanem el kell menni olyan helyre, ahol kapni jegyet ha már az embernek se okostelefonja, se számítógépe nincs otthon
2020. jún. 30. 22:32
 10/32 A kérdező kommentje:
Az mindegy hazug rendszer volt e, amit csináltak, az jó volt. Parancsot teljesítettek, és elismerem, néha tényleg túlkaptak a dolgokon.De rendet tartottak.
2020. jún. 30. 22:33
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!