Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol lehet jelenteni azokat az...

Hol lehet jelenteni azokat az ellenőröket, akik meg se nézik, hogy milyen jeggyel közlekedem?

Figyelt kérdés
Elképesztően zavaró, hogy az én adómból alkalmaznak ellenőröket, úgy, hogy azok meg se nézik se a jegyet, se a bérletet. Telefonálva állt a metrómegállóban az ellenőr csaj, és még csak nem is érdekelte, hogy előveszem e a bérletet vagy sem. Hányan bliccelnek vajon így? Ráadásul én olyat is ismerek, aki hamisítja a bérleteit. Vissza kellene hozni a besúgó hálózatot az ilyenek miatt (is).
2020. jún. 30. 22:15
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Nem töröltem vagy töröltettem semmit. Lehet hívni engem bárminek, sosem érdekelt. Jogod van a véleményedhez.
2020. jún. 30. 22:54
 22/32 anonim ***** válasza:
34%
Emberek, az miért baj, ha valaki tenni akar valamit egy pazarló rendszer ellen??? Engem is borzasztóan dühít, hogy iszonyatos mennyiségű, de rendkívül alacsony hatékonyságú munkaerőt finanszírozunk közpénzből a metróbejáratoknál.
2020. júl. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
54%
Én inkább nem írom ide a véleményemet, mert az nem tűrne nyomdafestéket. Az ilyenek miatt tart itt ez az ország, mint te kérdező. Rosszindulat, gerinctelenség, spicliség...
2020. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Pont azért tart itt az ország, mert felesleges vannak fizetve az ilyenek, ráadásul ti g"jok meg véditek is azt, hogy nem végzi a dolgát rendesen. Ezért kellünk nektek mi, mert magatok nem tudtok semmit csinálni. Ahogy a rendszerváltás előtt is mi tartottuk egyben és építettük fel a dolgokat. Ha pedig lenne ilyen besúgó hálózat, akkor csinálnák rendesen a dolgukat az emberek újra. Nem a sunyulás menne
2020. júl. 1. 23:13
 25/32 anonim ***** válasza:
72%

Komolyan kezeltesd magad... Az kellene mindenkinek, hogy az ilyenek a megfelelő gyógyintézetben kezelés alatt álljanak, nem más.


Bár az élet úgy is megbosszulja az ilyeneket, ha például egy este szépen elgyepálnak, majd jelentsd azt is aztán tedd hozzá, hogy valószínű miért...

2020. júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell kezeltetnem magam. Kiröhöglek innen a rózsadombról. 1945 óta onnan röhögünk, és tartunk rendet
2020. júl. 2. 00:55
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Jó, már 100% hogy csak egy troll vagy nem több.
2020. júl. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok goj, te paraszt, gyökér!
2020. júl. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Majd a Mészáros Lőrincet is kérd számon miből gazdagott meg:) Ha már ennyire buzgó vagy:)
2020. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy honfitársak vagyunk 28-as. Ez esetben elnézést.
2020. júl. 3. 13:06
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!