Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol lehet jelenteni azokat az...

Hol lehet jelenteni azokat az ellenőröket, akik meg se nézik, hogy milyen jeggyel közlekedem?

Figyelt kérdés
Elképesztően zavaró, hogy az én adómból alkalmaznak ellenőröket, úgy, hogy azok meg se nézik se a jegyet, se a bérletet. Telefonálva állt a metrómegállóban az ellenőr csaj, és még csak nem is érdekelte, hogy előveszem e a bérletet vagy sem. Hányan bliccelnek vajon így? Ráadásul én olyat is ismerek, aki hamisítja a bérleteit. Vissza kellene hozni a besúgó hálózatot az ilyenek miatt (is).
2020. jún. 30. 22:15
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a zsidokkal, mert ha nem goj vagy akkor az vagy, de még őket is szégyenbe hozod. :D
2020. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én próbaképp 2 hónapig lejárt bérlettel szaladgáltam. Persze vettem mindig másikat és volt új, csak megnéztem mennyire foglalkoznak vele, hogy mi van ráírva. Valaki annyit mondott, hogy le fog járni hamarosan (már akkor 1 hónapja le volt járva), van aki meg simán bólintott, hogy mehetek. kb 10-ből 2-nek tünt fel, hogy nem jó, és mondtam hogy bocsi, itt van, csak nem cseréltem ki.
2020. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!