Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A G72/S72 vonathoz a jegyet...

A G72/S72 vonathoz a jegyet felszállás előtt kell megvenni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Jellemzően igen, kivéve azokat az állomásokat, ahol nincs más opciód. De ha Nyugatiból indulsz, akkor mindenképp. Talán csak Rákosrendező, ahol nem kötelező előre jegyet venni.


Én mindig mobillal, elvirán keresztül vettem, amíg ezt a járatot használtam (de amúgy a többi járat esetén is).

2020. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

vonattól függetlenül ahol van jegykiadás (pénztár, automata) akkor ott kell megvenni a jegyet, mert a kalauz csak pótdíj ellenében tud jegyet adni.

Ahol nincs jegykiadás ott a vonatot kell megvenni.


A legegyszerűbb, legjobb megoldás ha letöltöd a MÁV applikációt és abban veszed meg a jegyet.

Ezt a vonathoz menet a buszon, metrón, villamoson meg tudod venni és még 10% kedvezményt is adnak rá.

És persze sorbaállni sem kell!

[link]

(ritkán romlik el, de általában akkor az egész rendszer lehal és akkor a pénztárakban sem tudnak jegyet adni :D)

2020. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hol szállsz fel.

Pl. Rákosrendezőn nincs jegykiadás, így ha ott szállsz fel, akkor pótdíj nélkül vehetsz jegyet a kalauztól.

Pl. Újpesten meg csak jegypénztár van, ha épp nincs nyitva, akkor ugyanez a helyzet.

Ha nyitva a pénztár vagy ha van automata (Pl. Nyugati, Angyalföld, Aquincum stb.) akkor meg kell venned előre, mert a kalauz csak pótdíj (2600 Ft) ellenében fog jegyet adni.

2020. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2020. júl. 8. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van Bp bérlet csakn500 a pótdíj. Pl üröm sincs pénztár.
2020. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!