Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Aki a Credo Econellekbe az...

Aki a Credo Econellekbe az üléseket tervezte az mire gondolsz? Baromi szűk a hely és meredek annyira az ülés támlája hogy meglehet rajtuk hosszabb távon pusztulni. Érdekes az Inovellelet sikerült kényelmesre megcsinálni.

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

?????

Mondjuk normál méretű emberekre szabták? Ilyenkor szokás mondani, hogy nem a hely kicsi hanem az ember nagy. Amúgy meg városi busz, pár percet ki lehet bírni, nem Svájcba megy.

2020. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
75 kg vagyok es 175 cm magas. Azert nem az a tipikus nagy darab vagyok. Ezekhez kepest egy E95-os Ikarus is klasszisokkal kenyelmesebb volt.
2020. júl. 14. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Az E95 távolsági busz, Az Econell elővárosi/helyközi. Amúgy a 395/E95 szerintem a valaha volt legszebb és legkényelmesebb busz.
2020. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!