Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben visszaállították...

Debrecenben visszaállították a régi rendszert a bérletekre, tehát megint a következő hónap 5. napjáig lesznek érvényesek. De 27-én vettem bérletet ami elvileg aug.27-ig érvényes lenne. Most akkor új bérletet kell vennem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a havibérlet annak számít akkor igen.
2010. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez most komoly, hogy visszaállították?
2010. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
biztosn em kell új bérletet venend.
2010. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ha július 28-án harminc napos bérletet vettél, és az érvényességi ideje augusztus 27. volt amikor megvetted, akkor az a bérlet addig érvényes is. Függetlenül, hogy mi változott mondjuk augusztus 1-jétől.
2010. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És akkor ha most én diák vagyok és csak busszal járok akkor 2000 ft a bérletem. jól értem?
2010. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem továbbra is kombinált marad, csak az érvényességi időt változtatták: [link]
2010. aug. 2. 23:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is debreceni vagyok,és szerintem áttérek a bliccelésre.Az a lényeg,hogy mindig legyen nálad 2000 kp.,de próbáld meg előbb kiszúrni az ellenőröket(Sokat már ismerek arcról.Egyszerre többen szállnak fel,elég,ha egy ismerős arc van a csoportból.).Ha nem sikerül,akkor szállj le,és határozottan mond meg,hogy te most elmész,nem várod meg a rendőrt,és nincs joga feltartani,apád pedig ügyvéd.De a legfontosabb,hogy felismerd őket.Néha így is sikerülni fog megbüntetni,mert kib@szott agresszívek,de ha mondjuk havi 1x-akkor már tök jól jártál,de sokkal ritkábban,ha ügyes vagy.
2010. aug. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"És akkor ha most én diák vagyok és csak busszal járok akkor 2000 ft a bérletem. jól értem?"


Igen,az első ellenőrig...helyett ha ügyes vagy,akkor hónapokig...:)

2010. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

NEm így értettem. MEgnéztem a dkv bérletárakat, és ilyen is van:

Havi autóbusz bérlet 2 000 Ft


Most akkor ez mi?

2010. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja már látom, nem olvastam tovább...
2010. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!