Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem kivánjátok néha azt, hogy...

Nem kivánjátok néha azt, hogy a gyerekeket tiltanák ki a tömegközlekedési eszközökről?

Figyelt kérdés
Itt bőg egy kölyök fél órája a k.. Va villamoson és még a zeném se nyomja el a zaját.... 🤣😡
2020. júl. 26. 09:30
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
66%

Nem, én inkább azt kívánom, hogy a részeg maga alá vizelő hajléktalanokat tiltsák ki. De sajnos az se megy.


A gyerekeknek pont ugyanannyi joga van a tömegközlekedésen utazni, mint neked.

2020. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
32%
Hja, a csoves hugyosokat is persze... plane hogy az onkormanyzat ingyen utazast ad nekik... hja,az en adombol... Udv. Angliabol...
2020. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
29%

Meg az öregeket, meg a romákat, meg a részegeket, és lehet még sorolni.

Kicsit több tolerancia kell, magad miatt is, hogy ne legyen magas a vérnyomásod

2020. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
71%
na majd mindjart jon a Nagycsaladosok Egyesulete es jol helyreigazit mindenkit..pfff.
2020. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
68%

Én nem csak a gyerekeket tiltanám ki. Az iskolásokat meg a nyuggereket is, ellenőröket is, az ellenőrnek látszókat is, a hangoskodókat, a hátitáskásokat, a 4-es ülésben egyedül ülőket, a büdöseket meg az agyonparfümözötteket, a pszihosofőröket meg a pszichoutasokat.

Szerintem vennem kéne magamnak valami leharcolt ikarust...

2020. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Nekem mással nincs ekkora bajom, mint a kölkökkel.
2020. júl. 26. 10:17
 17/37 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem tudom, ha választanom kell a bőgő kisgyerek meg a magát összeszaró-hugyozó magáról nem tudó csövi között... akkor inkább a gyerek.

De a sofőr az utóbbira is csak elküldött melegebb éghajlatra, hogy ő most mit csináljon vele, ha rendőrt hív, ki kell állni a forgalomból, ne hisztizzek...

2020. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:
25%
Miert te nem sirtal gyerek korodban te biztos csoda gyerek voltal ennyi erovel senki ne jarjon tomegkozlekedessel mert neked baj hogy sir az. a szegeny gyerek akinek lehet jon a foga azert sir
2020. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
95%

Nem, ilyet sosem gondoltam még. Nincs bajom a gyerekekkel. Konkrét gyerek tud idegesíteni, amikor épp nyűgös, sír, rugdos, stb. Ilyen van. De ezt sosem vetítem ki a gyerekekre mint teljes csoport.


Ha már csoportot kell nézni, nekem a házsártos, tolakodó és zsörtölődő idősekkel több problémám szokott lenni...

2020. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet pontozni, de én még fizetnék is érte, ha lenne gyerekmentes járat. Nem érdekel, hogy én elvileg mit csináltam annyi idősen, mert ez nem érv. Ugyanúgy zavarhattam én is mást. Hadd legyen már joga az embereknek nem jó véleménnyel lenni az üvöltő gyerekről.

De mielőtt jönnének az ősanyák, közlöm, hogy soha, egy anyukának sem szóltam, hogy zavar a bőgés, tudom, hogy sajnos előfordul, nem mindig lehet vele mit kezdeni. De attól még herótom van tőle, tetszik, nem tetszik.


Akiket viszont tényleg kitiltanék, azok a neveletlen takony kölykök (nem a babák, akik muszájból sírnak!), akik hisztériáznak, netán még anyuci is adja alájuk a lovat, hogy “hát szegény kis 4 éves persze, hogy üvölt, elvégre nem jutott neki hely az ablak mellett, ahol szeret ülni, hát kicsi még” - aha, az, de nem annyira, hogy ne lehetett volna már megtanítani neki, hogy nem mindig az van, amit ő akar, és ezért nem lehet arénázni, (néha részeg) kamaszok, akik ordítva “beszélgetnek”, beszólogatnak, kötekednek, látványosan kiröhögnek mást, sutyiban fotózgatnak embereket, aztán kiposztolják és társai. Na hogy nekik hol voltak a szüleik, arra igazán kíváncsi lennék. Bár egyébként általában gyorsan “megjavulnak”, ha felszáll egy nagydarab férfiember.

2020. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!