Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A buszsofőr azt mondta, nem...

A buszsofőr azt mondta, nem kell felvennem a maszkot. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Voltak kb 5-en a buszon, vidéken, csendes részen.


Mar épp fel akartam venni mikor közölte, nem szükséges, hagyjam csak.


2020. aug. 21. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

"Mit gondoltok"


azt hogy a faxa ki van már neki is, ezzel a maszkos bohóckodással. Nekem a múltkor egy boltban mondták, hogy nem kell. (csak kötelezően ki kell írni az ajtóra)

2020. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Semmit, nem kell, azt hali.


Múltkor a Lángba néztek, hogy rajtam van.. nem érdekel ha ki van írva felveszem. Hamarosan vizsgázok, ha kell oda maszk akkor bevizezem, úgy jobb. Csak persze ha szövet papírt azt azért nem.

2020. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Azt gondolom, hogy ennek ellenére is illik felvenni. Nem azért, mert hű, de rettegni kell, hanem azért, mert nem tudod, hogy az elmúlt hónapok nyomán kiben milyen érzések alakultak ki, ki retteg a többi ember kozelsegetol és ki nem. Így szimplán jófejség IS (a törvényes kötelezettségen túl) a maszkot felvenni a buszon.
2020. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell. Aki retteg, az majd nem ül melléd, ennyi.
2020. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Hogy normális sofőr volt.
2020. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!